Анотація щодо проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань використання коштів державного бюджету України спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань»

Комітет
22 травня 2024, 10:55

 

До реєстр. № 11282

                                                                                                                     від 21.05.2024

 

 

22 травня 2024 року Комітет на своєму засіданні розглянув проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань використання коштів державного бюджету України спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань», внесений народними депутатами України Мотовиловцем А.В., Соболєвим С.В., Батенком Т.І., Герасимовим А.В., Кулінічем О.І., Славицькою А.К., Порошенком П.О., Устіновою О.Ю., Кондратюк О.К. (реєстр. № 11282 від 21.05.2024).

Згідно з пропозиціями депутатських фракцій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Політичної Партії «ГОЛОС», політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та депутатських груп «ДОВІРА», «Партія «За майбутнє», «Платформа за життя та мир», «Відновлення України», що додані до проекту Постанови, пропонується обрати до  персонального складу Тимчасової спеціальної комісії 15 народних депутатів України.

Головою Тимчасової спеціальної комісії пропонується обрати  народного депутата України Задорожнього Миколу Миколайовича (депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»), а заступником голови Тимчасової спеціальної комісії – народного депутата України Цимбалюка Михайла Михайловича (депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Комітетом під час розгляду проекту Постанови було запропоновано внести зміни до назви, пункту 1, підпунктів 1 та 2 пункту 2 проекту Постанови, доповнивши їх після слів «безпілотних літальних апаратів» словами «та засобів радіоелектронної боротьби».

За результатами розгляду проекту Постанови Верховної Ради України  (реєстр. № 11282) Комітет ухвалив висновок і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 та частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням пропозицій Комітету щодо назви, пункту 1, підпунктів 1 та 2 пункту 2 проекту Постанови, викладених у висновку Комітету, та визначитися шляхом голосування щодо цього проекту Постанови.