Анотації щодо проекту Закону України та Постанови, які Комітет рекомендує Верховній Раді України (включити зазначений законопроект до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (реєстр. № 10187 )та для розгляду на наступному пленарному засіданні (реєстр. № 10213)

Комітет
17 листопада 2023, 12:11

 

До реєстр. № 10213

                                                                                                                       від 06.11.2023

 

 

17 листопада 2023 року Комітет на своєму засіданні розглянув проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», внесений народним депутатом України Фроловим П.В. (реєстр. № 10213 від 06.11.2023).

Основним завданням Тимчасової спеціальної комісії, зокрема, є підготовка пропозицій Верховній Раді України щодо визначення пріоритетних напрямів вдосконалення законодавства України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме: з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, в тому числі щодо отримання такими особами компенсацій (в тому числі грошових компенсацій) за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна та іншу завдану шкоду.

Комітет ухвалив висновок на проект Постанови Верховної Ради України (реєстр. № 10213) та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути зазначений проект Постанови і прийняти рішення відповідно до частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України.    

До реєстр. № 10187

від 24.10.2023

  

Комітет на своєму засіданні 17 листопада 2023 року розглянув проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оприлюднення висновків комітетів Верховної Ради України та інших документів на веб-сайті Верховної Ради України», внесений народним депутатом України Бурмічем А.П. (реєстр. № 10187 від 24.10.2023), ухвалив відповідний висновок, в якому рекомендує Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

У поданому проекті Закону України пропонується внести зміни до Регламенту Верховної Ради України та до Закону України «Про комітети Верховної Ради України», передбачивши розміщення на веб-сайті Верховної Ради України всіх документів до законопроекту (висновків, експертиз, актів комітетів тощо).