РОБОЧИЙ ВІЗИТ

КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ до ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

 - м. Брюссель,

З 29 листопада до 1 грудня 2023 року відбувся робочий візит членів Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до Королівства Бельгія (м. Брюссель), який було організовано Європейським Парламентом і International IDEA.

Делегація у складі голови Кальченка С.В., секретаря Комітету Папієва М.М. та голів підкомітетів Комітету Гринчук О.А., Приходько Н.І., Синютки О.М., керівника секретаріату та головного консультанта Нехоци М.В., Моргуна А.А. провела низку зустрічей, зокрема, з паном Райнером Віландом, Віце-президентом Європейського Парламенту, паном Адріаном Васкесом Лазаром, Головою комітету з правових питань та Заступником голови  цього ж Комітету Сергієм Лагодінські та членами комітетів з правових питань та конституційних питань Європейського Парламенту.

Окрему зустріч було присвячено обміну інформацією з керівником відділу «Основи верховенства права, боротьба з шахрайством та фінансове управління», Генерального директорату з питань сусідства та переговорів про розширення Європейської комісії (Вольфганг Нозар) та керівником відділу з верховенства права та демократії, відділу «Верховенство права, врядування та безпека» Генерального директорату з питань сусідства та переговорів та розширення Європейської комісії (Джуліо Веннері).

  

На фото: Зустріч членів Комітету та працівників секретаріату з Райнером Віландом Віце-президентом Європейського Парламенту