Комітет на своєму засіданні 14 жовтня 2022 року у режимі відеоконференції розглянув таке питання порядку денного:

 

- Про проект кошторису Верховної Ради України на 2023 рік.

- Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів», внесений народним депутатом України Тищенком М.М. (реєстр. № 8100 від 05.10.2022).

- Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності відчуження об’єктів державної власності України, розташованих за кордоном», внесений народним депутатом України Веніславським Ф.В. (реєстр. № 8112 від 06.10.2022).

- Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих порушень законодавства України у сфері отримання, розподілу, транспортування, зберігання, використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги, а також неефективного використання державного майна, яке може бути використане для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та забезпечення інших потреб держави», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової слідчої комісії Козирем С.В. та іншими (всього 10 підписів) (реєстр. № 8121 від 11.10.2022).

 

 

  За наслідками розгляду зазначених питань Комітетом були прийняті рішення та ухвалені відповідні висновки.

 

Присутні на засіданні народні депутати України - члени Комітету: Кальченко С.В., Культенко А.В., Папієв М.М., Кострійчук С.В., Гринчук О.А., Марченко Л.І., Приходько Н.І., Синютка О.М.,  Загородній Ю.І.

Відсутні на засіданні народні депутати України - члени Комітету: Євтушок С. М.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку