Засідання Комітету

Опубліковано 05 грудня 2023, о 10:34

 Комітет 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА

ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

 

6 грудня 2023 року

                                                                                у режимі відеоконференції

                                                                                о 9 год. 30 хв.

 


ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ:

 


1. Про заяву народного депутата України Шпенова Д.Ю. про складення депутатських повноважень.
2. Про заяву народного депутата України Єфімова М.В. про складення депутатських повноважень.
3. Про проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання", внесений народним депутатом України Устіновою О.Ю (реєстр. №10296 від 27.11.2023).
4. Про проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про деякі питання здійснення парламентського контролю з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану”, внесений народним депутатом України Устіновою О.Ю (реєстр. №10287 від 24.11. 2023).
5. Про проект Постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів незаконної діяльності у сфері фінансових послуг та ринків фінансових послуг, які здійснюються з використанням інформаційних, електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем та електронних комунікаційних мереж про виконану роботу, внесений народними депутатами України Куницьким О.О., Касаєм К.І., Бужанським М.А (усього 10 підписів) (реєстр. № 10303 від 29.11.2023).
6. Різне.
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку