13 липня 2023 року (Протокол № 159)

Опубліковано 13 липня 2023, о 13:39

 Комітет 

 

ВЕРХОВНА  РАДА  УКРАЇНИ

     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________________________________

                                       П Р О Т О К О Л     159 

«13» липня 2023 року

                                                             

у режимі відеоконференції

                                                    9 год. 30 хв.

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

Присутні: Євтушок С.М., Культенко А.В., Марченко Л.І., Папієв М.М., Гринчук О.А. (з 9 год. 32 хв.),  Загородній Ю.І., Приходько Н.І., Синютка О.М.

Відсутній: Кострійчук С.В. 

Приєдналася до засідання Комітету у режимі відеоконференції народний депутат України Устінова О.Ю.

Присутні: працівники секретаріату Комітету, помічник-консультант народного депутата України.

 

Ведеться  стенограма

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який містить два питання: одне питання попередньо надіслано для ознайомлення, додаткове питання, надіслане для ознайомлення перед засіданням Комітету, та питання «Різне». У зв’язку з відсутністю зауважень і пропозицій до проекту порядку денного, головуючий на засіданні Комітету поставив на голосування пропозицію прийняти за основу та в цілому порядок денний засідання Комітету.

 

Голосували: за – 8, проти – 0, утрималися – 0  (прийнято одноголосно).

 

 

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання здійснення парламентського контролю України з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової спеціальної комісії з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану Верховної Ради України Устіновою О.Ю. та іншими (реєстр. № 9481 від 11.07.2023).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.               

 

2. Про заяву народного депутата України Плачкової Т.М. про складення депутатських повноважень.

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання здійснення парламентського контролю України з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової спеціальної комісії з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану Верховної Ради України Устіновою О.Ю. та іншими (реєстр. № 9481 від 11.07.2023).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що до засідання Комітету у режимі відеоконференції приєдналася народний депутат України Устінова Олександра Юріївна, автор проекту Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання здійснення парламентського контролю України з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану» (реєстр. № 9481),  яку було запрошено для участі у розгляді першого питання порядку денного засідання Комітету, і надав їй слово для обґрунтування необхідності внесення цього проекту постанови (стенограма додається).

З 9 год. 32 хв. участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції бере голова підкомітету Гринчук О.А. Загальна кількість членів Комітету – 9 (дев’ять)  народних депутатів України.

У зв’язку з відсутністю пропозицій щодо обговорення першого питання порядку денного засідання Комітету, головуючий на засіданні Комітету поставив на голосування проект рішення Комітету про проект Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання здійснення парламентського контролю України з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану» (реєстр. № 9481),   підготовленого та надісланого для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету перед засіданням Комітету (стенограма додається).

 

Голосували: за – 9, проти – 0, утрималися – 0  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Експертний висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання здійснення парламентського контролю України з питань отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України Устіновою О.Ю. та іншими (всього 13 підписів)  (реєстр. № 9481 від 11.07.2023), і рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 та частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням зауважень Комітету, викладених у висновку щодо назви проекту Постанови та основних завдань Тимчасової спеціальної комісії, її кількісного та персонального складу, підпункту 4 пункту 4 проекту, строку діяльності Тимчасової спеціальної комісії та строку подання нею звіту про виконану роботу і відповідно зміни нумерації пунктів, та визначитися шляхом голосування щодо цього проекту Постанови.

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про заяву народного депутата України Плачкової Т.М. про складення депутатських повноважень.

 

У зв’язку з відсутністю пропозицій щодо обговорення другого питання порядку денного засідання Комітету, головуючий на засіданні Комітету поставив на голосування проект рішення Комітету про заяву народного депутата України Плачкової Т.М. про складення депутатських повноважень,   підготовленого та надісланого для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету перед засіданням Комітету (стенограма додається).

 

Під час голосування відсутній відеозв’язок з першим заступником голови Комітету Євтушком С.М.  Участь у голосуванні беруть 8 (вісім)  народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: за – 8, проти – 0, утрималися – 0  (прийнято одноголосно членами Комітету, які взяли участь у голосуванні).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про статус народного депутата України» та пункту 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Плачкової Т.М.» та рекомендувати Верховній Раді України прийняти його в цілому.

2. Доручити голові Комітету Кальченку С.В. за своїм підписом  подати до Верховної Ради України зазначений проект Постанови Верховної Ради України.

3. Доповідачем від Комітету з цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити голову Комітету.

 

 

Різне.

Питань для розгляду у Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                  С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

Секретар Комітету                              М.М.ПАПІЄВ

 

 

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку