2 вересня 2022 року (протокол №125)

Опубліковано 06 вересня 2022, о 14:26

 Комітет 

 

ВЕРХОВНА  РАДА  УКРАЇНИ

     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ,  ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________________________________

                                       П Р О Т О К О Л     125  

      «02»    вересня    2022  року

                                                            

у режимі відеоконференції

                                                                     16 год. 00 хв.

 

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

Присутні  члени  Комітету: Євтушок С.М., Культенко А.В.,  Савченко О.С., Папієв М.М.,  Гринчук О.А., Загородній Ю.І.,  Кострійчук С.В.,  Приходько Н.І., Синютка О.М., Фролов П.В.

 

Відсутній член Комітету: Марченко Л.І.

 

Приєдналися до відеоконференції: народні депутати України Тищенко М.М., Магера С.В.

 

 Відеозапис і стенограма не ведуться.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який попередньо було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який містив чотири питання і питання «Різне», та у зв'язку з відсутністю інших зауважень і пропозицій до запропонованого проекту порядку денного поставив на голосування пропозицію прийняти за основу та в цілому порядок денний засідання Комітету.

 

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

(з урахуванням зміни порядку розгляду питань)

 

1.                 Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань встановлення причин недоотримання надходжень до Державного та місцевих бюджетів внаслідок неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери його управління», внесений народним депутатом України Тищенком М.М.    (реєстр. № 7695 від 25.08.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2. Про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про заяви народних депутатів України Яценка А.В.  та Магери С.В. щодо обрання їх до складу комітетів Верховної Ради України).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу ТСК представника від фракції Політичної Партії «ГОЛОС», внесений народним депутатом України – головою Тимчасової слідчої комісії   Копитіним І.В. (реєстр. № 7690 від 22.08.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

4. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу Тимчасової слідчої комісії представника від фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», внесений народним депутатом України  – головою Тимчасової слідчої комісії Копитіним І.В. (реєстр. № 7691 від 22.08.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

5. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про  проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань встановлення причин недоотримання надходжень до Державного та місцевих бюджетів внаслідок неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери його управління», внесений народним депутатом України Тищенком М.М.  (реєстр. № 7695 від 25.08.2022).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. надав слово присутньому на засіданні Комітету у режимі відеоконференції народному депутату України Тищенку Миколі Миколайовичу, запрошеному для участі у розгляді Комітетом проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань встановлення причин недоотримання надходжень до Державного та місцевих бюджетів внаслідок неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери його управління» (реєстр. № 7695), який як автор зазначеної законодавчої ініціативи обґрунтував необхідність утворення цієї Тимчасової слідчої комісії.

Запитань до народного депутата України Тищенка М.М. від народних депутатів України – членів Комітету не було.

 

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань встановлення причин недоотримання надходжень до Державного та місцевих бюджетів внаслідок неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери його управління», внесений народним депутатом України Тищенком М.М. (реєстр. № 7695 від 25.08.2022), і рекомендувати Верховній Раді України розглянути зазначений проект Постанови та визначитися щодо нього шляхом голосування з урахуванням зауважень Комітету та пропозиції щодо нової редакції проекту Постанови (реєстр.  № 7695), викладеної у висновку Комітету.   

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.  

 

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. перед початком розгляду наступного питання порядку денного засідання Комітету поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що до засідання Комітету у режимі відеоконференції приєднався народний депутат України Магера Сергій Васильович, запрошений для участі у розгляді Комітетом питання про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про заяви народних депутатів України Яценка А.В.  та Магери С.В. щодо обрання їх до складу комітетів Верховної Ради України), яке у порядку денному зазначене четвертим питанням, та запропонував по традиції  змінити порядок розгляду питань порядку денного засідання Комітету і розглянути це питання другим за порядком.

Така пропозиція була підтримана всіма народними депутатами України – членами Комітету без голосування.

 

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про заяви народних депутатів України Яценка А.В.  та Магери С.В. щодо обрання їх до складу комітетів Верховної Ради України).

 

Запитань до народного депутата України Магери С.В. у народних депутатів України – членів Комітету не було.

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із заступником голови Комітету Культенком А.В. у голосуванні беруть участь 10 (десять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно членами Комітету, які брали участь у голосуванні).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Підтримати заяви народних депутатів України Яценка А.В. та                      Магери С.В. і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання» та рекомендувати Верховній Раді України прийняти його в цілому.

2. Доручити голові Комітету Кальченку С.В. за своїм підписом:

- подати до Верховної Ради України зазначений проект Постанови Верховної Ради України;

- відкликати проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання», внесений на розгляд Верховної Ради України  народними депутатами України – членами Комітету Кальченком С.В. та іншими (реєстр. №  6536).

 3. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету. 

 

 

3. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу ТСК представника від фракції Політичної Партії «ГОЛОС», внесений народним депутатом України – головою Тимчасової слідчої комісії  Копитіним І.В. (реєстр. № 7690 від 22.08.2022).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із заступником голови Комітету Культенком А.В. у голосуванні беруть участь 10 (десять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно членами Комітету, які брали участь у голосуванні).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України  «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу ТСК представника від фракції Політичної Партії «ГОЛОС», внесений народним депутатом України – головою Тимчасової слідчої комісії   Копитіним І.В.  (реєстр. № 7690 від 22.08.2022), і рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням зауважень, викладених у висновку Комітету, та прийняти рішення відповідно до частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України. 

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

4. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу Тимчасової слідчої комісії представника від фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», внесений народним депутатом України  – головою Тимчасової слідчої комісії Копитіним І.В. (реєстр. № 7691 від 22.08.2022).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із заступником голови Комітету Культенком А.В. у голосуванні беруть участь 10 (десять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно членами Комітету, які брали участь у голосуванні).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, які сприяли тимчасовій окупації Автономної Республіки Крим» щодо включення до складу Тимчасової слідчої комісії представника від фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», внесений народним депутатом України – головою Тимчасової слідчої комісії Копитіним І.В. (реєстр. № 7691 від 22.08.2022), і рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням зауважень, викладених у висновку Комітету, та прийняти рішення відповідно до частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України.    

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

5. Різне.

Питань для розгляду в Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

      Секретар Комітету                                                   М.М.ПАПІЄВ

 


 

 
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку