27 липня 2022 року (протокол №122)

Опубліковано 29 липня 2022, о 11:33

 Комітет 

 

ВЕРХОВНА  РАДА  УКРАЇНИ

     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ,  ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________________________________

                                       П Р О Т О К О Л     122  

      «27»    липня    2022  року

                                                            

у режимі відеоконференції

                                                                     20 год. 00 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

Присутні  члени  Комітету: Євтушок С.М. (з 20 год. 13 хв.), Культенко А.В., Савченко О.С., Гринчук О.А., Загородній Ю.І., Марченко Л.І., Приходько Н.І., Синютка О.М., Фролов П.В.

 

Відсутній секретар Комітету: Папієв М.М. (з поважних причин).

 

Приєдналися до відеоконференції: народні депутати України Маслов Д.В., Козир С.В., Войцехівський В.О., Божков О.В., Кострійчук С.В., Кучеренко О.Ю.

 

 Відеозапис і стенограма не ведуться.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який попередньо було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який містив два питання і питання «Різне», і у зв’язку з відсутністю зауважень та пропозицій до запропонованого проекту порядку денного засідання Комітету головуючий поставив на голосування пропозицію прийняти за основу та в цілому порядок денний засідання Комітету.

У зв’язку з відсутністю на засіданні Комітету у режимі відеоконференції секретаря Комітету Папієва М.М. підрахунок голосів під час голосування веде особисто голова Комітету (підпункт 6 пункту 4 Розділу VIII Прикінцеві положення Закону України «Про комітети Верховної Ради України»).

 

Голосували: за – 9, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.                 Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання», внесений народним депутатом України Мотовиловцем А.В. (реєстр. № 7599 від 27.07.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2.                 Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України», внесений народним депутатом України Кучеренком О.Ю. (реєстр. № 7594 від 27.07.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про  проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання», внесений народним депутатом України Мотовиловцем А.В. (реєстр. № 7599 від 27.07.2022).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що до  засідання Комітету у режимі відеоконференції приєднався народний депутат України Маслов Денис Вячеславович, кандидат на посаду голови Комітету з питань правової політики, а також інші народні депутати України, яких проектом Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання» (реєстр. № 7599) пропонується обрати членами комітетів Верховної Ради України, запрошені для участі у розгляді Комітетом цього проекту Постанови, та запропонував народним депутатам України – членам Комітету поставити їм запитання.

Запитань до народних депутатів України не було.

 

Голосували: за – 8, проти – 0, утримався – 1 (прийнято більшістю голосів).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання», внесений народним депутатом України Мотовиловцем А.В. (реєстр. № 7599 від 27.07.2022), та рекомендувати Верховній Раді України, згідно з пунктом 8 частини четвертої статті 20 Регламенту Верховної Ради України, включити зазначений проект Постанови Верховної Ради України позачергово без голосування до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України, розглянути його та визначитись щодо нього шляхом голосування.

 2. Співдоповідачем на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України», внесений народним депутатом України Кучеренком О.Ю. (реєстр. № 7594 від 27.07.2022).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. надав слово присутньому на засіданні Комітету у режимі відеоконференції народному депутату України Кучеренку Олексію Юрійовичу, запрошеному для участі у розгляді Комітетом проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України» (реєстр. № 7594), який  як автор хахначеної законодавчої ініціативи обґрунтував необхідність створення цієї Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України.

Запитань до народного депутата України Кучеренка О.Ю. у народних депутатів України – членів Комітету не було.

 

З 20 год. 13 хв. участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції бере перший заступник голови Комітету Євтушок С.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету членів Комітету – 10 (десять) народних депутатів України.  

 

Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України», внесений народним депутатом України Кучеренком О.Ю. (реєстр. № 7594 від 27.07.2022), та рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 та частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням зауважень, викладених у висновку Комітету, та визначитися шляхом голосування щодо цього проекту Постанови.  

 2. Співдоповідачем на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

3. Різне.

Питань для розгляду в Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 


 

 
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку