18 липня 2022 року (протокол №120)

Опубліковано 19 липня 2022, о 12:15

 Комітет 


ВЕРХОВНА  РАДА  УКРАЇНИ

     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ,  ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________________________________

                                       П Р О Т О К О Л     120  

      «18»    липня    2022  року

                                                            

у режимі відеоконференції

                                                                     20 год. 00 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

Присутні  члени  Комітету: Євтушок С.М., Культенко А.В., Савченко О.С., Папієв М.М., Гринчук О.А., Загородній Ю.І., Марченко Л.І., Приходько Н.І., Синютка О.М., Фролов П.В.

 

Приєднався до відеоконференції: народний депутат України Умєров Р.Е.

 

 Відеозапис і стенограма не ведуться.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який попередньо було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який містив одне питання і питання «Різне», а також запропонував розглянути питання «Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану», внесений народним депутатом України Умєровим Р.Е. (реєстр. № 7563 від 18.07.2022), матеріали щодо якого також було надіслано всім народним депутатам України – членам Комітету. Таким чином, запропоновано розглянути проект порядку денного засідання Комітету, який містить два питання та питання «Різне», і у зв’язку з відсутністю зауважень та пропозицій до запропонованого проекту порядку денного засідання Комітету головуючий поставив на голосування пропозицію прийняти за основу та в цілому порядок денний засідання Комітету.

 

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції бере народний депутат України Умєров Рустем Енверович, запрошений для участі у розгляді Комітетом проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану» (реєстр. № 7563), та запропонував традиційно змінити порядок розгляду питань порядку денного засідання Комітету і першим питанням розглянути цей проект Постанови.

Народні депутати України – члени Комітету погодились з цією пропозицією головуючого на засіданні Комітету без голосування.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

(з урахуванням зміни порядку розгляду питань)

 

1.             Про проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану», внесений народним депутатом України Умєровим Р.Е. (реєстр. № 7563 від 18.07.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2.             Про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України», внесений народними депутатами України: Головою Верховної Ради України Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України Кондратюк О.К. та іншими народними депутатами України (всього 12 підписів) (реєстр. № 7561 від 18.07.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3. Різне.

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про  проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану», внесений народним депутатом України Умєровим Р.Е. (реєстр. № 7563 від 18.07.2022).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. надав слово присутньому на засіданні Комітету у режимі відеоконференції народному депутату України Умєрову Рустему Енверовичу для обґрунтування необхідності внесення цього проекту Постанови та відповіді на запитання народних депутатів України – членів Комітету.

Запитань до народного депутата України Умєрова Р.Е. не було.

 

Перед початком голосування секретар Комітету Папієв М.М. заявив про можливий конфлікт інтересів у зв’язку з тим, що проектом Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану» (реєстр. № 7563) його пропонується обрати до персонального складу утворюваної Тимчасової спеціальної комісії, а отже він не братиме участі у голосуванні.

У голосуванні беруть участь 10 (десять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

 Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно членами Комітету, які брали участь у голосуванні).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану», внесений народним депутатом України Умєровим Р.Е. (реєстр. № 7563 від 18.07.2022), і рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 20 та частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України, розглянути його з урахуванням зауважень, викладених у висновку Комітету, та визначитися шляхом голосування щодо цього проекту Постанови.

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету. 

 

 

1.             2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України», внесений народними депутатами України: Головою Верховної Ради України Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України Кондратюк О.К. та іншими народними депутатами України (всього 12 підписів) (реєстр. № 7561 від 18.07.2022).

 

В обговоренні питання порядку денного засідання Комітету взяли участь: секретар Комітету Папієв М.М., перший заступник голови Комітету Євтушок С.М., голова підкомітету Синютка О.М., голова Комітету            Кальченко С.В.

 

 Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України», внесений народними депутатами України Стефанчуком Р.О., Корнієнком О.С., Кондратюк О.К. та іншими (всього 12 підписів)  (реєстр. № 7561 від 18.07.2022),  та рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений проект Постанови Верховної Ради України до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України позачергово без голосування, розглянути його та прийняти в цілому.

2. Доповідачем та співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету. 

 

 

3. Різне.

Питань для розгляду в Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

Секретар  Комітету                                                      М.М.ПАПІЄВ


 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку