Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
04 жовтня 10:49
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
01 жовтня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження секретаря  Комітету ПАПІЄВА Михайла Миколайовича докладніше
23 вересня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету ВАУЛІНУ Ірину Іванівну докладніше
07 вересня 12:56
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – вересень 2022 року) докладніше
16 квітня 17:21
Звернення Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до парламентів країн світу, підтримане на засіданні Комітету 16 квітня 2022 року докладніше
01 лютого 12:24
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2021 року – січень 2022 року) докладніше
26 січня 17:54
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання лютий – липень 2022 року докладніше
26 липня 13:50
ЗВІТ про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року) докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

10 лютого 2022, 13:00

09 лютого 2022 року (протокол № 101)

      

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

101   

 

      09   лютого    2022  року 

                                                             

                                                              вул. Банкова, 6-8,

у режимі відеоконференції

                                                                     11 год. 00 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

Присутні  члени  Комітету:   Євтушок С.М., Савченко О.С.,  Папієв М.М., Гринчук О.А., Загородній Ю.І., Марченко Л.І.,  Приходько Н.І., Синютка О.М.,  Фролов П.В. 

 Відсутні: Культенко А.В.  (з поважних причин).                  

 

Присутні: працівники секретаріату Комітету, помічники-консультанти народних депутатів України – членів Комітету.

 

Ведеться відеозапис.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який напередодні було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який включав 3 питання і питання «Різне».

Зважаючи на відсутність зауважень та інших пропозицій до проекту порядку денного засідання Комітету, головуючий на засіданні поставив на голосування пропозицію прийняти порядок денний засідання Комітету за основу та в цілому.

 

Голосували: за – 10, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України», внесений народними депутатами України Стефанчуком Р.О., Корнієнком О.С., Кондратюк О.К.,
Батенком Т.І., Мотовиловцем А.В., Кулінічем О.І., Устіновою О.Ю.,   Бондарем В.В., Соболєвим С.В., Арахамією Д.Г., Герасимовим А.В. (реєстр. № 7002 від 01.02.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2. Про розгляд на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам проекту Постанови Верховної Ради України «Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України Гришиною Ю.М. та іншими (реєстр. № 7001 від 01.02.2022)

 Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3. Про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу народних депутатів України у січні 2022 року.

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

4. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України», внесений народними депутатами України Стефанчуком Р.О., Корнієнком О.С., Кондратюк О.К.,
Батенком Т.І., Мотовиловцем А.В., Кулінічем О.І., Устіновою О.Ю.,   Бондарем В.В., Соболєвим С.В., Арахамією Д.Г., Герасимовим А.В. (реєстр. № 7002 від 01.02.2022).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із головами підкомітетів Приходько Н.І. та Синюткою О.М. у голосуванні беруть участь 8 (вісім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували:  «за» - 7, «проти» - 0, «утримався» - 1  (прийнято більшістю голосів).

 

УХВАЛИЛИ: 

1. Висновок Комітету на проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України», внесений народними депутатами України Стефанчуком Р.О., Корнієнком О.С., Кондратюк О.К., Батенком Т.І., Мотовиловцем А.В., Кулінічем О.І., Устіновою О.Ю., Бондарем В.В., Соболєвим С.В., Арахамією Д.Г., Герасимовим А.В. (реєстр. № 7002 від 01.02.2022), і рекомендувати Верховній Раді України включити вказаний проект до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, скоротити строки внесення альтернативних законопроектів на день прийняття рішення Верховною Радою України та за результатами розгляду законопроекту в першому читанні прийняти його за основу та в цілому.

2. Співдоповідачем від Комітету при розгляді питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити голову Комітету.

 

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про  розгляд на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам проекту Постанови Верховної Ради України «Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників», внесений народними депутатами України – членами Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України Гришиною Ю.М. та іншими (реєстр. № 7001 від 01.02.2022).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із головою підкомітету Синюткою О.М. у голосуванні беруть участь 9 (дев’ять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували:  «за» - 9, «проти» - 0, «утрималися» - 0  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

Експертний висновок на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам проекту Постанови Верховної Ради України «Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників», внесеного народними депутатами України – членами Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України Гришиною Ю.М. та іншими (реєстр. № 7001 від 01.02.2022), та направити його Голові Верховної Ради України.

 

 

3. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу народних депутатів України у січні 2022 року).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із заступником голови Комітету Савченко О.С. у голосуванні беруть участь 9 (дев’ять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували:  «за» - 9, «проти» - 0, «утрималися» - 0  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

Рішення про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу народних депутатів України у січні 2022 року) (додається).

 

 

4. Різне.

Голова Комітету Кальченко С.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що наступне засідання Комітету відбудеться  на наступному тижні в середу, 16 лютого ц.р., згідно з затвердженим розкладом засідань Комітету.

Питань для обговорення в Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

 

Секретар  Комітету                                                      М.М.ПАПІЄВ