01 лютого 2022 року (протокол № 99)

Опубліковано 02 лютого 2022, о 13:29

 Комітет 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

                                                                                99

 

                                                                            01          лютого         22 

                                                             

 

                                                              вул. Грушевського, 5,

у режимі відеоконференції

                                                                     12 год. 00 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

Присутні  члени  Комітету:   Євтушок С.М., Папієв М.М., Гринчук О.А., Марченко Л.І. (з 12 год. 05 хв.),  Приходько Н.І., Синютка О.М.,  Фролов П.В. 

 Відсутні: Загородній Ю.І., Культенко А.В.,  Савченко О.С. (з поважних причин).                   

 

Присутні: працівники секретаріату Комітету, помічники-консультанти народних депутатів України – членів Комітету.

 

Ведеться відеозапис.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В., згідно з  дорученням Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. від 31 січня 2022 року (електронна картка документа (820264), запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 26.01.2022 про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту Закону про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273 від 03.11.2021)», внесений народним депутатом України         Павлюком М.В. (реєстр. № 6273-П від 27.01.2022), та розглянути проект порядку денного, який напередодні було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який включав 1 питання і питання «Різне»  (стенограма додається).

Зважаючи на відсутність зауважень та інших пропозицій до проекту порядку денного засідання Комітету, головуючий на засіданні поставив на голосування пропозицію прийняти порядок денний засідання Комітету за основу та в цілому.

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із головами підкомітетів Гринчук О.А. та Марченко Л.І. у голосуванні беруть участь 6 (шість) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: за – 6, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 26.01.2022 про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту Закону про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273 від 03.11.2021)», внесений народним депутатом України         Павлюком М.В. (реєстр. № 6273-П від 27.01.2022).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 26.01.2022 про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту Закону про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273 від 03.11.2021)», внесений народним депутатом України  Павлюком М.В. (реєстр. № 6273-П від 27.01.2022)

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із головами підкомітетів Гринчук О.А. та Марченко Л.І. у голосуванні беруть участь 6 (шість) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували:  «за» - 6, «проти» - 0, «утрималися» - 0  (прийнято одноголосно).

 

 

 

УХВАЛИЛИ: 

1. Висновок Комітету на проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 26.01.2022 про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту Закону про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273 від 03.11.2021)», внесений народним депутатом України         Павлюком М.В. (реєстр. № 6273-П від 27.01.2022), та рекомендувати Верховній Раді України визначитися шляхом голосування щодо прийняття чи відхилення зазначеного проекту Постанови.

2. Співдоповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету.

 

 

2. Різне.

Голова Комітету Кальченко С.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про те, що наступне засідання Комітету відбудеться  завтра, 2 лютого ц.р., в середу, згідно з затвердженим розкладом засідань Комітету.

Питань для обговорення в Різному народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

 

Секретар  Комітету                                                      М.М.ПАПІЄВ

 
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку