Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
23 вересня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету ВАУЛІНУ Ірину Іванівну докладніше
21 вересня 09:14
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
16 вересня 18:10
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
07 вересня 12:56
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – вересень 2022 року) докладніше
16 квітня 17:21
Звернення Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до парламентів країн світу, підтримане на засіданні Комітету 16 квітня 2022 року докладніше
01 лютого 12:24
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2021 року – січень 2022 року) докладніше
26 січня 17:54
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання лютий – липень 2022 року докладніше
26 липня 13:50
ЗВІТ про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року) докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

20 грудня 2021, 12:25

17 грудня 2021 року (протокол № 95)

 

      

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

                                                                                95

 

                                                                            17        грудня             21 

                                                             

 

                                                              вул. Банкова, 6-8,

кімн. 418 (зал засідань)

у режимі відеоконференції

                                                                     09 год. 30 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

Присутні  члени  Комітету:   Євтушок С.М.,   Культенко А.В.,                   Папієв М.М., Гринчук О.А.,  Загородній Ю.І., Приходько Н.І., Фролов П.В. 

 

Відсутні члени Комітету:  Савченко О.С., Марченко Л.І., Синютка О.М. (з поважної причини).

 

Приєднався до відеоконференції:

Керівник Апарату Верховної Ради України Штучний В.В.

 

Присутні: працівники секретаріату Комітету.

 

 

Ведеться відеозапис.

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В., згідно з  дорученням Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. від 16 грудня 2021 року (електронна  картка документа (763597), запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект Постанови Верховної Ради України «Про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України», внесеного народними депутатами України: Головою Верховної Ради України Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України                      Кондратюк О.К. та Арахамією Д.Г.,   Мотовиловцем А.В., Геращенко І.В., Соболєвим С.В., Бойком Ю.А., Железняком Я.І., Батенком Т.І., Кулінічем О.І.  (реєстр. № 6438 від 16.12.2021), та розглянути проект порядку денного, який напередодні було надіслано для ознайомлення народним депутатам України – членам Комітету та який включав 1 питання і питання «Різне»  (стенограма додається).

 

У зв’язку з відсутністю зауважень та пропозицій до проекту порядку денного засідання Комітету головуючий на засіданні поставив на голосування пропозицію прийняти порядок денний засідання Комітету за основу та в цілому.

 

Голосували: за – 8, проти – 0, утрималися – 0 (прийнято одноголосно).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України», внесений народними депутатами України: Головою Верховної Ради України Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України Кондратюк О.К. та                   Арахамією Д.Г., Мотовиловцем А.В., Геращенко І.В., Соболєвим С.В.,   Бойком Ю.А., Железняком Я.І., Батенком Т.І., Кулінічем О.І. (реєстр. № 6438 від 16.12.2021).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

2. Різне.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України», внесений народними депутатами України: Головою Верховної Ради України                  Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України Кондратюк О.К. та                     Арахамією Д.Г., Мотовиловцем А.В., Геращенко І.В., Соболєвим С.В., Бойком Ю.А., Железняком Я.І.,       Батенком Т.І., Кулінічем О.І. (реєстр. № 6438 від 16.12.2021).

 

Головуючий на засіданні Комітету голова Комітету Кальченко С.В. повідомив народним депутатам України – членам Комітету про те, що для участі у засіданні Комітету в режимі відеоконференції приєднався Керівник Апарату Верховної Ради України Штучний В.В., та надав йому слово для обґрунтування підстав внесеного проекту Постанови Верховної Ради України «Про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України»  (стенограма додається).

 

У зв’язку з втратою відеозв’язку із головою підкомітету Загороднім Ю.І. у голосуванні беруть участь 7 (сім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували:  «за» - 7, «проти» - 0, «утрималися» - 0  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

1. Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України», внесений народними депутатами України: Головою Верховної Ради України Стефанчуком Р.О., Першим заступником Голови Верховної Ради України Корнієнком О.С., Заступником Голови Верховної Ради України Кондратюк О.К. та                  Арахамією Д.Г., Мотовиловцем А.В., Геращенко І.В., Соболєвим С.В.,   Бойком Ю.А., Железняком Я.І., Батенком Т.І., Кулінічем О.І.   (реєстр. № 6438 від 16.12.2021), та рекомендувати Верховній Раді України  включити вказаний проект Постанови до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, розглянути його та визначитись щодо нього шляхом голосування.

2. Співдоповідачем від Комітету при розгляді цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету Євтушка С.М.

 

 

2. Різне.

Голова підкомітету Приходько Н.І. поставила запитання Керівнику Апарату Верховної Ради України Штучному В.В., який надав відповідь щодо окремих питань, пов’язаних із забезпеченням роботи народних депутатів України, а також представників засобів масової інформації у Верховній Раді України у зв’язку з розміщенням студії Телеканалу «РАДА» на другому поверсі кулуарів Верховної Ради України, що перешкоджає вільному доступу до  приміщень, розташованих на цьому поверсі  (стенограма додається).

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

 

Секретар  Комітету                                                      М.М.ПАПІЄВ