Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
23 вересня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету ВАУЛІНУ Ірину Іванівну докладніше
21 вересня 09:14
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
16 вересня 18:10
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
07 вересня 12:56
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – вересень 2022 року) докладніше
16 квітня 17:21
Звернення Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до парламентів країн світу, підтримане на засіданні Комітету 16 квітня 2022 року докладніше
01 лютого 12:24
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2021 року – січень 2022 року) докладніше
26 січня 17:54
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання лютий – липень 2022 року докладніше
26 липня 13:50
ЗВІТ про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року) докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

02 лютого 2021, 11:25

27 січня 2021 року (протокол № 60)

 
 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

                                                                             60

 

                                                                     27        січня               21 

                                                             

 

                                                              вул. Банкова, 6-8,

кімн. № 418 (зал засідань)

                                                                     15  год. 00 хв.

 

Головує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

Присутні члени Комітету: Євтушок С.М. (з 15 год. 08 хв.)                Культенко А.В., Савченко О.С., Папієв М.М., Гринчук О.А., Загородній Ю.І., Марченко Л.І., Синютка О.М.,     Фролов П.В.

 

Відсутній член Комітету:   Приходько Н.І.  – з поважних причин.

 

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: керівник секретаріату Нехоца М.В.,  заступники керівника секретаріату Вауліна І.І., Прилуцька І.В., головні консультанти:  Кабанець Л.В., Меть Т.М., Моргун А.А.,                 Олексійчук О.М., консультант Шаповалова К.С.

 

Присутні: 

керівник Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України Сидоренко О.О.;

помічники-консультанти народних депутатів України  - членів Комітету Кальченка С.В., Євтушка С.М., Культенка А.В., Савченко О.С., Папієва М.М., Гринчук О.А., Загороднього Ю.І., Марченко Л.І.,                    Синютки О.М.;

представник секретаріату депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – Сабецька О.          

 

Ведеться стенограма та

 аудіозапис засідання Комітет

 

 

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. запропонував народним депутатам України – членам Комітету розглянути проект порядку денного, який включає 6 основних питань та питання «Різне», зауважив при цьому, що друге питання передбачає розгляд двох законопроектів (основного і альтернативного) та прийняття окремих рішень по кожному з них,  і у разі якщо немає інших пропозицій та зауважень запропонував прийняти порядок денний засідання Комітету «за основу» та «в цілому»  (стенограма додається).

 

Голосували:  «за» - 9, «проти» - 0 , «утрималося» - 0  (прийнято одноголосно).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.                  Інформація Апарату Верховної Ради України про створення комплексної системи захисту інформації в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України: автоматизована система «Інтернет-портал електронного документообігу Верховної Ради України», автоматизована система «Електронний Законопроект» Верховної Ради України та видачу народним депутатам України кваліфікованого електронного підпису посадової особи на службовому апаратно-програмному засобі криптографічного захисту інформації – «Ключ електронний          «Алмаз-1К».

Інформує: керівник Управління комп’ютеризованих систем

                  Апарату Верховної Ради України Сидоренко О.О.

 

2.                  Про розгляд на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам:

2.1. проекту Закону України «Про парламентську службу», внесеного народними депутатами України Разумковим Д.О., Корнієнком О.С., Стефанчуком Р.О., Кондратюк О.К., Арахамією Д.Г. та іншими (всього 131 підпис) (реєстр. № 4530 від 21.12.2020);

 

2.2. проекту Закону України «Про особливості служби в Апараті Верховної Ради України», внесеного народними депутатами України Геращенко І.В., Климпуш-Цинцадзе І.О., Княжицьким М.Л., Іоновою М.М. та іншими (всього 13 підписів) (реєстр. № 4530-1 від 29.12.2020).

 Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

3.                  Про проект звіту про роботу Комітету за період четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Інформують: голова Комітету Кальченко С.В.,

                       секретар Комітету Папієв М.М.

 

4. Про  проект Плану роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року).

Інформують: голова Комітету Кальченко С.В.,

                       секретар Комітету Папієв М.М.

 

5. Про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (уточнені відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу окремих народних депутатів України у листопаді та грудні 2020 року) листи від 21.01.2021 № 06/04-2021/16076 (336267), від 22.01.2021 № 06/04-2021/16562 (337087) та  № 06/04-2021/17174 (337719).

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

6. Про розклад засідань Комітету у лютому 2021 року. 

Інформує: голова Комітету Кальченко С.В.

 

7. Різне.       

 

 

1. СЛУХАЛИ:         Інформацію про створення комплексної системи захисту інформації в єдиній автоматизованій системі роботи з документами у Верховній Раді України: автоматизована система «Інтернет-портал електронного документообігу Верховної Ради України», автоматизована система «Електронний Законопроект» Верховної Ради України та видачу народним депутатам України кваліфікованого електронного підпису посадової особи на службовому апаратно-програмному засобі  криптографічного захисту інформації – «Ключ електронний          «Алмаз-1К».

Головуючий на засіданні голова Комітету Кальченко С.В. надав слово керівнику Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України Сидоренку О.О., який, зокрема, обґрунтував необхідність оформлення та отримання народними депутатами України кваліфікованого електронного підпису посадової особи на службовому апаратно-програмному засобі  криптографічного захисту інформації – «Ключ електронний          «Алмаз-1К». Також Сидоренко О.О. відповів на запитання народних депутатів України – членів Комітету: Папієва М.М., Фролова П.В.,   Кальченка С.В.,  Синютки О.М., Марченко Л.І.  (стенограма додається).

 

З 15 год. 08 хв. участь у засіданні Комітету бере перший заступник голови Комітету Євтушок С.М. Загальна кількість присутніх на засіданні членів Комітету складає 10 (десять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про  розгляд на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам:

 

2.1. проекту Закону України «Про парламентську службу», внесеного народними депутатами України Разумковим Д.О., Корнієнком О.С., Стефанчуком Р.О., Кондратюк О.К., Арахамією Д.Г. та іншими (всього 131 підпис) (реєстр. № 4530 від 21.12.2020).

 

В обговоренні питання взяли участь народні депутати України – члени Комітету:  Папієв М.М., Кальченко С.В., Фролов П.В., Синютка О.М. (стенограма додається).

 

Голосували:  «за» - 9, «проти» - 0, «утримався» - 1 (прийнято більшістю голосів).

 

УХВАЛИЛИ: 

Експертний висновок на відповідність оформлення та реєстрації проекту Закону України «Про парламентську службу», внесеного народними депутатами України Разумковим Д.О., Корнієнком О.С., Стефанчуком Р.О., Кондратюк О.К., Арахамією Д.Г. та іншими (всього 131 підпис) (реєстр.                № 4530 від 21.12.2020), вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам,
та направити його до Комітету
з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду цього законопроекту.

 

2.2. проекту Закону України «Про особливості служби в Апараті Верховної Ради України», внесеного народними депутатами України Геращенко І.В., Климпуш-Цинцадзе І.О., Княжицьким М.Л., Іоновою М.М. та іншими (всього 13 підписів) (реєстр. № 4530-1 від 29.12.2020).

 

Голосували:  «за» - 8, «проти» - 0, «утрималися» - 2 (прийнято більшістю голосів).

 

УХВАЛИЛИ: 

Експертний висновок на відповідність оформлення та реєстрації проекту Закону України «Про особливості служби в Апараті Верховної Ради України», внесеного народними депутатами України Геращенко І.В., Климпуш-Цинцадзе І.О., Княжицьким М.Л., Іоновою М.М. та іншими (всього 13 підписів) (реєстр. № 4530-1 від 29.12.2020), вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам, та направити його до Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду цього законопроекту.

 

 

3. СЛУХАЛИ:  Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект звіту про роботу Комітету за період четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

Голосували:  «за» - 10, «проти» - 0 , «утрималося» - 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

1. Затвердити звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

2. Доручити голові Комітету, секретарю Комітету та секретаріату Комітету доопрацювати звіт з урахуванням вхідної та вихідної кореспонденції станом на останній день роботи четвертої сесії Верховної Ради України.

 

 

4. СЛУХАЛИ:  Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про проект Плану роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року).

 

Голосували:  «за» - 10, «проти» - 0, «утрималося» - 0 (прийнято одноголосно ).

 

УХВАЛИЛИ: 

Затвердити План роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року).

 

 

5. СЛУХАЛИ:  Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про питання реалізації положень частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (уточнені відомості Апарату Верховної Ради України щодо обліку робочого часу окремих народних депутатів України у листопаді та грудні 2020 року) листи від 21.01.2021 № 06/04-2021/16076336267), від 22.01.2021            № 06/04-2021/16562(337087) та № 06/04-2021/17174 (337719).

 

Голосували:  «за» - 10, «проти» - 0 , «утрималося» - 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

1. Виключити народних депутатів України:

- Лабунську А.В. (номер 41) зі списку народних депутатів України, стосовно яких Комітет, згідно з рішенням від 11 грудня 2020 року (протокол
№ 56), звертався до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з поданням про видання розпорядження про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за листопад 2020 року;

- Кабаченка В.В. (номер 25), Шахова С.В. (номер 73) зі списку народних депутатів України, стосовно яких Комітет, згідно з рішенням від   20 січня 2021 року (протокол № 59), звертався до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з поданням про видання розпорядження про припинення у січні 2021 року відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за грудень 2020 року, в розмірі, встановленому в 2020 році, народним депутатам України, яким такі витрати були відшкодовані у грудні 2020 року у зв’язку із закінченням бюджетного року.

2. Звернутися до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з поданням про внесення відповідних змін до розпоряджень Голови Верховної Ради України від 21.12.2020 № 334 стосовно народного депутата України Лабунської А.В., від 25.01.2021 № 14 стосовно народних депутатів України Кабаченка В.В. та Шахова С.В.

3. Рішення Комітету надіслати Голові Верховної Ради України
Разумкову Д.О. та в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України              Теплюку М.О.

 

 

6. СЛУХАЛИ:  Інформацію голови Комітету Кальченка С.В. про розклад засідань Комітету у лютому 2021 року.

 

Голосували:  «за» - 10, «проти» - 0 , «утрималося» - 0 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ: 

Затвердити розклад засідань Комітету у лютому 2021 року.

 

 

 

7. Різне.

Народні депутати України - члени Комітету обмінялись думками щодо висвітлення діяльності Комітету на веб-сторінці на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та на сторінках у соціальних мережах (стенограма додається).  

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      С.В. КАЛЬЧЕНКО

 

 

 

Секретар Комітету                                                   М.М.ПАПІЄВ