Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
04 жовтня 10:49
Засідання Комітету у режимі відеоконференції докладніше
01 жовтня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження секретаря  Комітету ПАПІЄВА Михайла Миколайовича докладніше
23 вересня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету ВАУЛІНУ Ірину Іванівну докладніше
07 вересня 12:56
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – вересень 2022 року) докладніше
16 квітня 17:21
Звернення Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до парламентів країн світу, підтримане на засіданні Комітету 16 квітня 2022 року докладніше
01 лютого 12:24
Звіт про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2021 року – січень 2022 року) докладніше
26 січня 17:54
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання лютий – липень 2022 року докладніше
26 липня 13:50
ЗВІТ про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року) докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

15 березня 2016, 15:16

18 лютого 2016 року (Протокол № 46)

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Протокол № 46

від 18 лютого 2016 року

вул. Грушевського, 5

кулуари ІІІ поверху, кімн. 4, о 15 год. 30 хв.

Головує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

Присутні члени Комітету: Арешонков В.Ю., Купрієнко О.В., Войцеховська С.М., Кишкар П.М. (з 15 год. 40 хв.), Папієв М.М.

Відсутній член Комітету: Бондар В.В., Єфремова І.О., Лубінець Д.В.

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: завідувач секретаріату Комітету Нехоца М.В., заступник завідувача секретаріату Вауліна І.І., головні консультанти: Кабанець Л.В., Поліщук І.В.

Присутні:

помічники-консультанти народних депутатів України - членів Комітету Войцеховської С.М., Папієва М.М.

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. запропонував народним депутатам України - членам Комітету розглянути проект порядку денного, який складається з двох основних питань та питання «Різне».

Інших пропозицій не надходило.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за основу і в цілому проекту Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) (реєстраційний номер 4080) і новий розгляд проекту згідно із процедурою, передбаченою Законом України «Про Регламент Верховної Ради України», внесений народними депутатами України Добродомовим Д.Є., Мусієм О.С., Матківським Б.М., Антонищаком А.Ф. (реєстр. № 4092 від 17.02.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

2. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за проект Постанови «Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)» (реєстраційний номер 4080) та проведення повторного голосування», внесений народними депутатами України Сотник О.С., Луценком І.В. (реєстр. № 4093 від 17.02.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

3. Різне.

За прийняття порядку денного засідання Комітету «за основу» та «в цілому» голосували: «за» - 5 (одноголосно).

1. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за основу і в цілому проекту Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) (реєстраційний номер 4080) і новий розгляд проекту згідно із процедурою, передбаченою Законом України «Про Регламент Верховної Ради України», внесений народними депутатами України Добродомовим Д.Є., Мусієм О.С., Матківським Б.М., Антонищаком А.Ф. (реєстр. № 4092 від 17.02.2016).

Голосували: «за» - 5 (прийнято одноголосно).

УХВАЛИЛИ:

Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за основу і в цілому проекту Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) (реєстраційний номер 4080) і новий розгляд проекту згідно із процедурою, передбаченою Законом України «Про Регламент Верховної Ради України», внесений народними депутатами України Добродомовим Д.Є., Мусієм О.С., Матківським Б.М., Антонищаком А.Ф. (реєстр. № 4092 ), та запропонувати Голові Верховної Ради України, згідно з частиною першою, пунктом другим частини другої статті 94 Регламенту Верховної Ради України, повернути проект Постанови (реєстр. № 4092) суб'єктам права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії Верховної Ради України восьмого скликання та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

2. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за проект Постанови «Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)» (реєстраційний номер 4080) та проведення повторного голосування», внесений народними депутатами України Сотник О.С., Луценком І.В. (реєстр. № 4093 від 17.02.2016).

Голосували: «за» - 5 (прийнято одноголосно).

УХВАЛИЛИ:

Висновок на проект Постанови Верховної Ради України «Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)» (реєстраційний номер 4080) та проведення повторного голосування» (реєстр. № 4093 від 17.02.2016), та запропонувати Голові Верховної Ради України, відповідно до частини першої, пункту 2 частини другої статті 94 Регламенту Верховної Ради України, повернути проект Постанови (реєстр. № 4093) суб'єктам права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії Верховної Ради України восьмого скликання та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

3. Різне.

З 15 год. 40 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету Кишкар П.М., загальна кількість присутніх - 6 (шість) народних депутатів України - членів Комітету.

Перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. обговорив з народними депутатами України - членами Комітету питання організації роботи Комітету в тиждень з 22 по 26 лютого ц.р., відведений для роботи в комітетах, комісіях фракціях і групах.

Перший заступник

голови Комітету П.В.ПИНЗЕНИК

Секретар Комітету Д.В.ЛУБІНЕЦЬ