Фотоальбоми - Нові надходження http://reglament.rada.gov.ua Верховна Рада України 18 червня 2019 року відбулося засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73916.html Tue, 18 Jun 2019 15:05:22 GMT 5 червня 2019 року відбулося засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73910.html Wed, 05 Jun 2019 17:33:34 GMT Засідання Комітету о 14-00 год., 30 травня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73907.html Fri, 31 May 2019 10:00:53 GMT Засідання Комітету о 9-00 год., 30 травня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73903.html Thu, 30 May 2019 09:09:08 GMT Засідання Комітету 29 травня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73906.html Wed, 29 May 2019 09:53:33 GMT 15 травня 2019 року відбулося засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73898.html Thu, 16 May 2019 12:38:48 GMT 14 травня 2019 року відбулося засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73893.html Tue, 14 May 2019 16:12:25 GMT 9 квітня 2019 року відбулося засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73880.html Wed, 10 Apr 2019 10:34:23 GMT Засідання робочої групи 4 квітня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73876.html Thu, 04 Apr 2019 14:01:05 GMT Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73873.html Mon, 25 Mar 2019 16:57:36 GMT Засідання Комітету 19 березня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73868.html Tue, 19 Mar 2019 14:29:53 GMT Засідання Комітету 12 березня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73864.html Tue, 12 Mar 2019 13:55:23 GMT Засідання Комітету 27 лютого 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73856.html Thu, 28 Feb 2019 14:02:49 GMT Чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73853.html Thu, 21 Feb 2019 14:06:24 GMT Засідання Комітету 5 лютого 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73847.html Tue, 05 Feb 2019 14:07:30 GMT Засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу та семінар на тему : «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування». http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73843.html Thu, 31 Jan 2019 12:21:00 GMT Засідання Комітету 18 січня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73838.html Fri, 18 Jan 2019 14:14:11 GMT Засідання Комітету 16 січня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73831.html Wed, 16 Jan 2019 16:49:02 GMT Засідання Комітету 18 грудня 2018 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73814.html Tue, 18 Dec 2018 16:15:10 GMT Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73811.html Wed, 12 Dec 2018 11:51:31 GMT