Фотоальбоми - Нові надходження http://reglament.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74117.html Fri, 17 Jan 2020 11:21:37 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74110.html Thu, 16 Jan 2020 09:21:48 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74108.html Tue, 14 Jan 2020 16:33:22 GMT Засідання Комітету 18-12-19 http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74094.html Wed, 18 Dec 2019 17:25:02 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74090.html Tue, 17 Dec 2019 16:44:39 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74085.html Thu, 12 Dec 2019 17:49:59 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74081.html Wed, 11 Dec 2019 14:25:29 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74073.html Thu, 05 Dec 2019 11:54:45 GMT Засідання Комітету 27-11-2019 http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74065.html Wed, 27 Nov 2019 15:50:07 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74057.html Thu, 14 Nov 2019 09:39:15 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74038.html Tue, 05 Nov 2019 17:58:43 GMT Засідання Комітету 30 жовтня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74032.html Thu, 31 Oct 2019 11:09:17 GMT Засідання Комітету 17-10-19 http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74021.html Thu, 17 Oct 2019 17:01:19 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74018.html Wed, 16 Oct 2019 16:57:22 GMT Засідання 09-10-19 http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74009.html Wed, 09 Oct 2019 17:18:11 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73998.html Wed, 02 Oct 2019 09:10:06 GMT Прийом громадян http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73992.html Tue, 24 Sep 2019 17:29:22 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73989.html Fri, 20 Sep 2019 10:36:57 GMT Засідання Комітету 18 вересня 2019 року http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73980.html Wed, 18 Sep 2019 17:46:12 GMT Засідання Комітету http://reglament.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73972.html Mon, 16 Sep 2019 12:06:46 GMT