01 липня 2020, 17:35 ( Комітет )

Рішення про заяву народного депутата України Шкрум А.І. про обрання її членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

про заяву народного депутата України Шкрум А.І. про обрання її

 членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

 

Протокол № 41

від 1 липня 2020 р.

 

Розглянувши за дорученням Голови Верховної Ради України  Разумкова Д.О. від 19 червня 2020 року заяву народного депутата України Шкрум А.І. від 18 червня ц.р. (115588), погоджену з головою депутатської фракції Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Тимошенко Ю.В., про увільнення від обов’язків члена Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та обрання її членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, керуючись пунктами 4, 6 частини першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України»,  частинами  третьою та четвертою статті 84 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

 

1. Підтримати заяву народного депутата України Шкрум А.І. і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання» та рекомендувати Верховній Раді України прийняти його в цілому.

2. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити голову Комітету. 

 

 

Голова Комітету                                                                С.В.КАЛЬЧЕНКО