18 грудня 2018, 16:30 ( Комітет )

Рішення про заяву народного депутата України Куренного В.К. про обрання його членом Комітету у закордонних справах

 

 

про заяву народного депутата України Куренного В.К.  про обрання його членом Комітету у закордонних справах

                                                                                    

                                                                                          Протокол № 137

                                                                                                  від 18 грудня 2018 р.

                                                                              

Розглянувши за дорученням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 5 грудня 2018 року  заяву народного депутата України – члена депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Куренного В.К.  про включення його до складу Комітету у закордонних справах, керуючись пунктами 4, 6 частини  першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», частиною четвертою статті 84 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

 

1. Враховуючи те, що розрахункову квоту депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» в Комітеті у закордонних справах повністю не використано, підтримати заяву народного депутата України  Куренного В.К. і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» та рекомендувати Верховній Раді України підтримати його в цілому (проект Постанови додається).

2. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

 

 

Перший заступник  

голови Комітету                                                          П.В.ПИНЗЕНИК