01 липня 2015, 17:29

Рішення Комітету про заяву народного депутата України Зубача Л.Л.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

про заяву народного депутата України Зубача Л.Л. про обрання його членом Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Протокол № 26

1 липня 2015 року

Розглянувши на виконання доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. від 24 червня 2015 року заяву народного депутата України - члена депутатської фракції Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ», Зубача Л.Л. про обрання його членом Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керуючись пунктами 4, 6 частини першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», частиною четвертою статті 84 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

1. Враховуючи те, що розрахункову квоту депутатської фракції Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ» в Комітеті з питань з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування повністю не використано, підтримати заяву народного депутата України Зубача Л.Л. і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України - членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» та рекомендувати Верховній Раді України підтримати його.

2. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

Перший заступник

голови Комітету П.В.ПИНЗЕНИК