Повідомлення

Перейти до розділу
08 липня 12:34
Засідання Комітету 8 липня 2020 року (у режимі відеоконференції) докладніше
01 липня 17:01
Засідання Комітету 1 липня 2020 року докладніше
21 червня 09:06
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету КУКЛУ Аліну Олександрівну
докладніше
27 січня 11:35
З В І Т про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року) докладніше
24 вересня 17:27
Прийом громадян докладніше
25 березня 16:36
Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу докладніше
29 січня 09:08
Cемінар «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування» Програма семінару «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування», який заплановано на 30.01.2019 за адресою: вул. Банкова, 6-8, кім 418 о 11:00 докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
25 квітня 2016, 09:10

Рішення Комітету про проект Постанови Верховної Ради України «Про вихід Верховної Ради України із засновників редакції журналу «Віче», внесений народними депутатами України Сюмар В.П., Кондратюк О.К., Опанасенком О.В., Онуфриком Б.С.,Черваковою О.В., Севрюковим В.В., Павленком Ю.О., Абдулліним О.Р., Стеценком Д.О., Сочкою О.О., Шверком Г.А., Висоцьким С.В. (реєстр. № 4009 від 15.04.2016 – доопрацьований)

                                                                                                           КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ

                                                                                                                     ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

                                                                                                             

      

РІШЕННЯ

 

про проект Постанови Верховної Ради України «Про вихід Верховної Ради України із засновників редакції журналу «Віче», внесений народними депутатами України Сюмар В.П., Кондратюк О.К., Опанасенком О.В., Онуфриком Б.С.,Черваковою О.В., Севрюковим В.В., Павленком Ю.О., Абдулліним О.Р., Стеценком Д.О., Сочкою О.О., Шверком Г.А.,

Висоцьким С.В. (реєстр. № 4009 від 15.04.2016 – доопрацьований)

 

 

                                                                                                                                                                                                                          Протокол № 50

                                                                                                                                                                                                                          від 20 квітня 2016 року

 

Розглянувши, на виконання доручення Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 18 квітня 2016 року, на відповідність оформлення та реєстрації проекту акта вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, та по суті правового змісту проект Постанови Верховної Ради України «Про вихід Верховної Ради України із засновників редакції журналу «Віче», внесений народними депутатами України Сюмар В.П., Кондратюк О.К., Опанасенком О.В., Онуфриком Б.С., Черваковою О.В., Севрюковим В.В., Павленком Ю.О., Абдулліним О.Р., Стеценком Д.О., Сочкою О.О., Шверком Г.А., Висоцьким С.В. (реєстр. № 4009 від 15.04.2016 – доопрацьований), а також рішення загальних зборів трудового колективу редакції журналу Верховної Ради України «Віче», що надійшли згідно з дорученням Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. від 30 березня 2016 року та безпосередньо до Комітету (додатки до листів від 29.03.2016 відповідно № 097/03 та № 101/03), керуючись положеннями пункту 1 частини першої статті 111, пункту 1 частини першої статті 114, частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України Комітет в и р і ш и в:

 

1. Ухвалити висновок Комітету на проект Постанови  Верховної Ради України (реєстр. № 4009 від 15.04.2016 – доопрацьований), внесений народними депутатами України Сюмар В.П., Кондратюк О.К., Опанасенком О.В., Онуфриком Б.С., Черваковою О.В., Севрюковим В.В., Павленком Ю.О., Абдулліним О.Р., Стеценком Д.О., Сочкою О.О., Шверком Г.А., Висоцьким С.В., і рекомендувати Верховній Раді України за наслідками розгляду проекту Постанови в першому читанні прийняти його за основу і в цілому з врахуванням зауважень Комітету, а саме, у тексті проекту Постанови зазначити наступне:

Верховній Раді України вийти із засновників журналу Верховної Ради України «Віче» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації;

Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити реалізацію заходів щодо реформування редакції журналу Верховної Ради України «Віче».

2. Звернути увагу Управління справами Апарату Верховної Ради України на необхідність розроблення плану заходів з реалізації положень Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» в частині реформування редакції журналу Верховної Ради України «Віче», дотримуючись при цьому позиції Комітету щодо зменшення фінансування редакції за рахунок коштів Державного бюджету України у 2016 році та припинення такого фінансування, починаючи з 1 січня 2017 року.

3. Апарату Верховної Ради України, як головному розпоряднику бюджетних коштів, не здійснювати перерозподіл видатків Державного бюджету України, передбачених Апарату Верховної Ради України, в межах усіх без винятку програм бюджетної класифікації, в тому числі за незахищеним статтям видатків, без погодження Комітету.

4. Рекомендувати Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики підготувати зміни до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» про скорочення терміну, протягом якого може здійснюватися фінансова підтримка друкованих засобів масової інформації, в тому числі редакції журналу Верховної Ради України «Віче».

5. Співдоповідачем від Комітету при розгляді питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

 

 

Перший заступник

голови Комітету                                                                П.В.ПИНЗЕНИК