Повідомлення

Перейти до розділу
08 липня 12:34
Засідання Комітету 8 липня 2020 року (у режимі відеоконференції) докладніше
01 липня 17:01
Засідання Комітету 1 липня 2020 року докладніше
21 червня 09:06
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету КУКЛУ Аліну Олександрівну
докладніше
27 січня 11:35
З В І Т про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року) докладніше
24 вересня 17:27
Прийом громадян докладніше
25 березня 16:36
Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу докладніше
29 січня 09:08
Cемінар «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування» Програма семінару «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування», який заплановано на 30.01.2019 за адресою: вул. Банкова, 6-8, кім 418 о 11:00 докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
25 грудня 2015, 17:15

Рішення Комітету про дії, вчинені 22 грудня 2015 року народним депутатом України Соболєвим Є.В. у будинку Верховної Ради України, а також групою осіб, які перебували на балконі залу засідань

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

про дії, вчинені 22 грудня 2015 року народним депутатом України Соболєвим Є.В. у будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), а також групою осіб, які перебували на балконі залу засідань Верховної Ради України

Протокол № 41

від 23 грудня 2015 року

Розглянувши питання щодо дій, вчинених 22 грудня 2015 року народним депутатом України Соболєвим Є.В. у будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), а також групою осіб, які перебували на балконі залу засідань Верховної Ради України, відповідно до положень пункту 6 частини першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», статті 53 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

1. Інформацію Комітету про дії, вчинені 22 грудня 2015 року народним депутатом України Соболєвим Є.В. у будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), а також групою осіб, які перебували на балконі залу засідань Верховної Ради України, взяти до відома.

2. Звернути увагу народного депутата України Соболєва Є.В. на необхідність неухильного дотримання при виконанні своїх повноважень вимог Конституції України, Закону України «Про статус народного депутата України», Регламенту Верховної Ради України та інших законів України, додержання присяги народного депутата України, загальновизнаних норм моралі, завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів України, службових та посадових осіб і громадян, утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу; та продовжити розгляд цього питання за участю народного депутата України Соболєва Є.В.

3. Звернутися з листами до народного депутата України Соболєва Є.В. надати Комітету письмове пояснення з приводу його дій, вчинених 22 грудня 2015 року у будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), та до Апарату Верховної Ради України щодо надання відеоматерілів інциденту, що стався 22 грудня 2015 року за участю, зокрема, народного депутата України Соболєва Є.В. та групи осіб, яких він намагався провести до будинку Верховної Ради України по вулиці Грушевського, 5.

4. Запропонувати Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б. у разі порушення дисципліни особами, присутніми на пленарних засіданнях Верховної Ради України, вживати заходів, передбачених частинною другою статті 53 Регламенту Верховної Ради України, та внести зміни до Розпорядження Голови Верховної Ради України від 25.04.2006 № 359 «Про затвердження Положення про порядок оформлення документів для відвідування пленарних засідань Верховної Ради України» (пропозиції додаються).

5. Рішення Комітету надіслати Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б. та Першому заступнику Керівника Апарату Верховної Ради України Слишинському В.І. для організації виконання та поінформувати народного депутата України Соболєва Є.В. про рішення Комітету стосовно його дій.

Перший заступник

голови Комітету П.В. ПИНЗЕНИК