Повідомлення

Перейти до розділу
18 січня 10:35
17 січня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України докладніше
26 грудня 11:53
19 грудня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України докладніше
07 грудня 16:10
6 грудня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України докладніше
27 грудня 16:08
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання докладніше
19 грудня 11:36
Засідання Комітету Про перенесення засідання Комітету
докладніше
05 грудня 11:41
Про участь Першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. у дискусії щодо реформування Українського парламенту  З 22 по 24 листопада 2017 року Перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. взяв участь у дискусії щодо реформування Українського парламенту докладніше
28 листопада 16:34
24 листопада цього року за сприяння Комітету, програми USAID РАДА, Фонду Східна Європа, Лабораторії законодавчих ініціатив відбулася публічна дискусія у форматі круглого столу на тему: «Парламентська служба: реформування, засади функціонування, гарантії діяльності Апарату Верховної Ради України» 24 листопада цього року за сприяння Комітету відбулася публічна дискусія у форматі круглого столу на тему: «Парламентська служба: реформування, засади функціонування, гарантії діяльності Апарату Верховної Ради України» докладніше
20 листопада 15:12
17 листопада 2017 року працівники секретаріату Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України взяли участь у публічній дискусії у форматі круглого столу на тему: «Роль і місце супровідних документів у законодавчому процесі» Про участь працівників секретаріату Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України взяли участь у публічній дискусії у форматі круглого столу на тему: «Роль і місце супровідних документів у законодавчому процесі» докладніше
01 лютого 2016, 09:53

Телефонний довідник - члени Комітету VIII скликання

1

Перший заступник голови Комітету

 

ПИНЗЕНИК

Павло Васильович

 

 



Тел: (044) 255-44-99
Ел. пошта:

Pynzenyk.Pavlo@rada.gov.ua

2

Заступник голови Комітету

 

АРЕШОНКОВ

Володимир Юрійович

 

 



Тел: (044) 255-45-03
Ел. пошта:

Areshonkov.Volodymyr@rada.gov.ua

3

Заступник голови Комітету

 

КУПРІЄНКО

Олег Васильович

 

 



Тел: (044) 255-43-27
Ел. пошта:

Kupriienko.Oleh@rada.gov.ua

4

Секретар Комітету

 

ЛУБІНЕЦЬ

Дмитро Валерійович

 

 



Тел: (044) 255-43-60
Факс: (044) 255-49-00
Ел. пошта:

Lubinets.Dmytro@rada.gov.ua

5

Голова підкомітету

 

ВОЙЦЕХОВСЬКА

Світлана Михайлівна

 

 



Тел: (044) 255-43-73
Факс: (044) 255-46-40
Ел. пошта:

Voitsekhovska.Svitlana@rada.gov.ua

6

Голова підкомітету

 

ЄФРЕМОВА

Ірина Олексіївна

 

 



Тел: (044) 255-47-66
Ел. пошта:

Yefremova.Iryna@rada.gov.ua

7

Голова підкомітету

 

КИШКАР

Павло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-15
Ел. пошта:

Kyshkar.Pavlo@rada.gov.ua

8

Голова підкомітету

 

ПАПІЄВ

Михайло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-12
Ел. пошта:

Papiiev.Mykhailo@rada.gov.ua

9

Член Комітету

 

БОНДАР

Віктор Васильович

 

 



Тел: (044) 255-49-49
Ел. пошта:

Bondar.Viktor@rada.gov.ua