Повідомлення

Перейти до розділу
19 липня 13:30
Звіт Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України VIII СКЛИКАННЯ докладніше
18 липня 16:04
Дослідження випускниці програми стажування в Апараті Верховної Ради України Бендерської Тетяни докладніше
12 липня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету ЛИСЕНКО МАРІЮ СЕРГІЇВНУ
докладніше
03 липня 16:28
Прийом громадян докладніше
04 квітня 14:02
Сьогодні 4 квітня 2019 року в Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України відбулося восьме чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу. докладніше
25 березня 16:36
Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу докладніше
29 січня 09:08
Cемінар «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування» Програма семінару «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування», який заплановано на 30.01.2019 за адресою: вул. Банкова, 6-8, кім 418 о 11:00 докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
08 квітня 2019, 09:53

Телефонний довідник - члени Комітету VIII скликання

1

Перший заступник голови Комітету

 

ПИНЗЕНИК

Павло Васильович

 

 



Тел: (044) 255-44-99
Ел. пошта:

Pynzenyk.Pavlo@rada.gov.ua

2

Заступник голови Комітету

 

АРЕШОНКОВ

Володимир Юрійович

 

 



Тел: (044) 255-45-03
Ел. пошта:

Areshonkov.Volodymyr@rada.gov.ua

3

Заступник голови Комітету

 

КУПРІЄНКО

Олег Васильович

 

 



Тел: (044) 255-43-27
Ел. пошта:

Kupriienko.Oleh@rada.gov.ua

4

Секретар Комітету

 

ЛУБІНЕЦЬ

Дмитро Валерійович

 

 



Тел: (044) 255-43-60
Факс: (044) 255-49-00
Ел. пошта:

Lubinets.Dmytro@rada.gov.ua

5

Голова підкомітету

 

ВОЙЦЕХОВСЬКА

Світлана Михайлівна

 

 



Тел: (044) 255-43-73
Факс: (044) 255-46-40
Ел. пошта:

Voitsekhovska.Svitlana@rada.gov.ua

6

Голова підкомітету

 

Данілін

Владислав Юрійович

 



Тел: (044) 255-42-92
Ел. пошта:

danilin@v.rada.gov.ua

7

Голова підкомітету

 

КИШКАР

Павло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-15
Ел. пошта:

Kyshkar.Pavlo@rada.gov.ua

8

Голова підкомітету

 

ПАПІЄВ

Михайло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-12
Ел. пошта:

Papiiev.Mykhailo@rada.gov.ua

9









10  

Член Комітету

 

БОНДАР

Віктор Васильович


 Член Комітету


 Шахов                                                           

Сергій Володимирович  



Тел: (044) 255-49-49
Ел. пошта:

Bondar.Viktor@rada.gov.ua





Тел: (044) 255-42-51
Ел.пошта:

shakhov@v.rada.gov.ua