Повідомлення

Перейти до розділу
18 серпня 09:08
Вітання Вітання з Днем народження народного депутата України, заступника голови Комітету КУПРІЄНКО Олега Васильовича докладніше
01 серпня 09:03
Вітання Вітання з Днем народження старшого консультанта секретаріату Комітету ЮПАТОВОЇ Олени Вікторівни докладніше
27 липня 09:04
Вітання Вітання з Днем народження керівника секретаріату Комітету НЕХОЦИ Марії Василівни докладніше
14 липня 16:15
14 липня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України докладніше
14 липня 09:57
13 липня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України докладніше
14 липня 16:20
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання докладніше
21 червня 14:04
Про відрядження народних депутатів України – членів Комітету до Європейської Комісії «За демократію через право» (Венеціанської Комісії) З 14 по 17 червня 2017 року члени Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України взяли участь у засіданні Венеціанської комісії та в обговоренні з експертами Венеціанської Комісії попередніх висновків до проекту Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (реєстр. № 5522) докладніше
25 травня 09:18
Особистий прийом громадян Голова підкомітету з питань депутатської етики Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Папієв М.М. провів особистий прийом громадян
докладніше
15 березня 11:37
Засідання Комітету Перенесення засідання Комітету
докладніше
22 лютого 13:19
Засідання Комітету Перенесення засідання Комітету
докладніше
01 лютого 2016, 09:53

Телефонний довідник - члени Комітету VIII скликання

1

Перший заступник голови Комітету

 

ПИНЗЕНИК

Павло Васильович

 

 



Тел: (044) 255-44-99
Ел. пошта:

Pynzenyk.Pavlo@rada.gov.ua

2

Заступник голови Комітету

 

АРЕШОНКОВ

Володимир Юрійович

 

 



Тел: (044) 255-45-03
Ел. пошта:

Areshonkov.Volodymyr@rada.gov.ua

3

Заступник голови Комітету

 

КУПРІЄНКО

Олег Васильович

 

 



Тел: (044) 255-43-27
Ел. пошта:

Kupriienko.Oleh@rada.gov.ua

4

Секретар Комітету

 

ЛУБІНЕЦЬ

Дмитро Валерійович

 

 



Тел: (044) 255-43-60
Факс: (044) 255-49-00
Ел. пошта:

Lubinets.Dmytro@rada.gov.ua

5

Голова підкомітету

 

ВОЙЦЕХОВСЬКА

Світлана Михайлівна

 

 



Тел: (044) 255-43-73
Факс: (044) 255-46-40
Ел. пошта:

Voitsekhovska.Svitlana@rada.gov.ua

6

Голова підкомітету

 

ЄФРЕМОВА

Ірина Олексіївна

 

 



Тел: (044) 255-47-66
Ел. пошта:

Yefremova.Iryna@rada.gov.ua

7

Голова підкомітету

 

КИШКАР

Павло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-15
Ел. пошта:

Kyshkar.Pavlo@rada.gov.ua

8

Голова підкомітету

 

ПАПІЄВ

Михайло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-12
Ел. пошта:

Papiiev.Mykhailo@rada.gov.ua

9

Член Комітету

 

БОНДАР

Віктор Васильович

 

 



Тел: (044) 255-49-49
Ел. пошта:

Bondar.Viktor@rada.gov.ua