Повідомлення

Перейти до розділу
20 січня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету МЕТЬ Тетяни Миколаївни докладніше
18 січня 14:12
18 січня 2019 року відбулося засідання Комітету докладніше
18 січня 09:01
Позачергове Засідання Комітету 18 січня 2019 року докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
12 грудня 11:50
Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України докладніше
04 грудня 14:03
10-11 грудня 2018 року відбудеться семінар - тренінг на тему: «Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України» докладніше
16 листопада 12:17
Розгляд питання про звернення народного депутата України Пташник В.Ю. переноситься на грудень 2018 року докладніше
08 листопада 17:03
Інформація щодо розгляду Комітетом питання про дії та висловлювання народного депутата України Мисика В.Ю. під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 17 жовтня 2018 року докладніше
01 лютого 2016, 09:53

Телефонний довідник - члени Комітету VIII скликання

1

Перший заступник голови Комітету

 

ПИНЗЕНИК

Павло Васильович

 

 



Тел: (044) 255-44-99
Ел. пошта:

Pynzenyk.Pavlo@rada.gov.ua

2

Заступник голови Комітету

 

АРЕШОНКОВ

Володимир Юрійович

 

 



Тел: (044) 255-45-03
Ел. пошта:

Areshonkov.Volodymyr@rada.gov.ua

3

Заступник голови Комітету

 

КУПРІЄНКО

Олег Васильович

 

 



Тел: (044) 255-43-27
Ел. пошта:

Kupriienko.Oleh@rada.gov.ua

4

Секретар Комітету

 

ЛУБІНЕЦЬ

Дмитро Валерійович

 

 



Тел: (044) 255-43-60
Факс: (044) 255-49-00
Ел. пошта:

Lubinets.Dmytro@rada.gov.ua

5

Голова підкомітету

 

ВОЙЦЕХОВСЬКА

Світлана Михайлівна

 

 



Тел: (044) 255-43-73
Факс: (044) 255-46-40
Ел. пошта:

Voitsekhovska.Svitlana@rada.gov.ua

6

Голова підкомітету

 

ЄФРЕМОВА

Ірина Олексіївна

 

 



Тел: (044) 255-47-66
Ел. пошта:

Yefremova.Iryna@rada.gov.ua

7

Голова підкомітету

 

КИШКАР

Павло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-15
Ел. пошта:

Kyshkar.Pavlo@rada.gov.ua

8

Голова підкомітету

 

ПАПІЄВ

Михайло Миколайович

 

 



Тел: (044) 255-45-12
Ел. пошта:

Papiiev.Mykhailo@rada.gov.ua

9

Член Комітету

 

БОНДАР

Віктор Васильович

 

 



Тел: (044) 255-49-49
Ел. пошта:

Bondar.Viktor@rada.gov.ua