24 квітня 2019, 17:03 ( Комітет )

Рішення Комітету про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств» (реєстр. № 6256), підготовленого до другого читання

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

РІШЕННЯ

 

про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств» (реєстр. № 6256), підготовленого до другого читання

 

Протокол № 145

від 23 квітня 2019 року

 

На виконання вимоги пункту 2 Постанови Верховної Ради України від 5 квітня 2018 року № 2389-VIII «Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств», в якому доручено Комітету доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні, розглянувши пропозиції та поправки, що надійшли від народних депутатів України, керуючись пунктами 5, 6 частини першої статті 16 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», пунктом 5 частини першої статті 123 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

 

1. Ухвалити висновок Комітету щодо внесених пропозицій, поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств» (реєстр. № 6256).

2. Відхилити всі внесені суб'єктами права законодавчої ініціативи пропозиції і поправки до законопроекту (реєстр. № 6256) і рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду законопроекту в другому читанні прийняти рішення про повернення законопроекту головному комітету на доопрацювання з наступним поданням на повторне друге читання.

3. Подати на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств» (реєстр. № 6256) у вигляді порівняльної таблиці (додається).

4. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

 

 

 

Перший заступник

голови Комітету                                                   ПИНЗЕНИК П.В.