21 червня 2016, 10:47 ( Комітет )

Рішення Комітету про заяву народного депутата України Ревеги О.В. про обрання його членом Комітету у закордонних справах

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

 

 

про заяву народного депутата України Ревеги О.В. про обрання його членом Комітету у закордонних справах

 

                                                                                                                                                                                              Протокол № 55

                                                                                                                                                                                              від 15 червня 2016 р.


Розглянувши на виконання доручення Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 20 травня 2016 року заяву від 19 травня ц.р. народного депутата України – члена депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Ревеги О.В. про обрання його членом Комітету у закордонних справах, увільнивши від обов’язків члена Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, керуючись пунктами 4, 6 частини  першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», частиною четвертою статті 84 Регламенту Верховної Ради України, Комітет в и р і ш и в:

 

1. Враховуючи те, що розрахункову квоту депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» в Комітеті у закордонних справах повністю не використано, підтримати заяву народного депутата України Ревеги О.В. і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» та рекомендувати Верховній Раді України підтримати його в цілому (проект Постанови додається).

2. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

 

Перший заступник

голови Комітету                                                         П.В.ПИНЗЕНИК