Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
20 січня 09:00
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету МЕТЬ Тетяни Миколаївни докладніше
18 січня 14:12
18 січня 2019 року відбулося засідання Комітету докладніше
18 січня 09:01
Позачергове Засідання Комітету 18 січня 2019 року докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
12 грудня 11:50
Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України докладніше
04 грудня 14:03
10-11 грудня 2018 року відбудеться семінар - тренінг на тему: «Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України» докладніше
16 листопада 12:17
Розгляд питання про звернення народного депутата України Пташник В.Ю. переноситься на грудень 2018 року докладніше
08 листопада 17:03
Інформація щодо розгляду Комітетом питання про дії та висловлювання народного депутата України Мисика В.Ю. під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 17 жовтня 2018 року докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

21 травня 2018, 17:49

16 травня 2018 року (протокол №114)

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З  ПИТАНЬ  РЕГЛАМЕНТУ
   ТА  ОРГАНІЗАЦІЇ  РОБОТИ  ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ

 

 

 

 

114

 

16           травня          18

  

                                                         

                                                                 вул. Банкова, 6-8

                                                                          к. 418 (зал засідань)

                                                                                           15 год. 00 хв. 

 

 

Головує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

Присутні члени Комітету: Арешонков В.Ю., Купрієнко О.В., Лубінець Д.В. (з 16 год. 26 хв.), Войцеховська С.М., Єфремова І.О., Кишкар П.М. (з 15 год. 09 хв.), Папієв М.М. (з 15 год. 35 хв.), Данілін В.Ю.

 

Відсутні члени  Комітету:  Бондар В.В., Шахов С.В.

 

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: керівник секретаріату Комітету Нехоца М.В., заступник керівника секретаріату Вауліна І.І., головні консультанти: Кабанець Л.В., Кукла А.О., Меть Т.М., Олексійчук О.М.,  Поліщук І.В., Попович Т.В., інтерн Пікалов В.С.

 

Присутні запрошені:

народний депутат України Власенко С.В.;

перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Боднар П.О.;

перший заступник керуючого справами Гаман М.В.;

заступник керуючого справами Денисов Е.М.;

начальник Управління адміністративними будинками Корнат В.В.;

директор ДП «Їдальня» Бобренко М.В.;

завідувач сектором відділу бухгалтерського обліку, фінансів та планування Управління справами Чала В.А.

 

Присутні:

помічники-консультанти народних депутатів України Пинзеника П.В., Арешонкова В.Ю., Лубінця Д.В., Войцеховської С.М., Єфремової І.О., Папієва М.М;.                   

помічник-консультант народного депутата України Власенка С.В.

 

Присутні представники громадських організацій та ЗМІ:

 Гурківська А. - куратор Програми USAID РАДА,  журналіст та телеоператор «Прямого каналу».

 

         Ведеться стенограма  та

аудіозапис засідання Комітету.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. запропонував народним депутатам України – членам Комітету розглянути проект порядку денного, який складається з трьох основних питань, одного додаткового питання та питання «Різне».

Водночас, головуючий висловив певні пропозиції, а саме:

- зняти з розгляду друге питання проекту порядку денного, зважаючи на те, що проект Закону України «Про правові засади організації та діяльності Фінансової поліції», внесений  народними депутатами України Остріковою Т.Г., Семенухою Р.С. та іншими (разом – 13 підписів) (реєстр.  № 8157-2 від 03.04.2018), розглянутий головним комітетом без висновку Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України;

- змінити порядок розгляду питань порядку денного, зокрема, зважаючи на особисте прохання народного депутата України Власенка С.В., який одночасно очолює Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та має виконати певні обов’язки як голова Комітету,  перше питання порядку денного про проект Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення законодавчого процесу)», внесений народним депутатом України  Власенком С.В. (реєстр.                    № 3401 від 03.11.2015), розглянути за участі автора законопроекту;

- звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України  про виконання кошторису Верховної Ради України у першому кварталі 2018 року, зважаючи на вищезазначене, розглянути першим питанням порядку денного засідання Комітету;

- додатково включити до порядку денного засідання Комітету та розглянути організаційне питання,  попередньо обговорене та узгоджене на робочій нараді, і затвердити рішення щодо нього.

Інших пропозицій та застережень не надходило (стенограма додається).

 

За прийняття порядку денного засідання Комітету «за основу» та «в цілому» з урахуванням внесених пропозицій голосували: «за» -  6  (прийнято одноголосно).

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України  про виконання кошторису Верховної Ради України у першому кварталі 2018 року.

Інформують: перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України

– керуючий справами Боднар П.О.;

начальник Управління адміністративними будинками Корнат В.В.;

в.о.директора ДП «Їдальня» Бобренко М.В.

 

2. Про проект Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення законодавчого процесу)», внесений народним депутатом України  Власенком С.В. (реєстр. № 3401 від 03.11.2015).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

3. Про питання нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України керівника секретаріату Комітету Нехоци Марії Василівни.

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

4. Різне

 

1. СЛУХАЛИ: першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про пропозицію щодо порядку розгляду звіту Управління справами Апарату Верховної Ради України про виконання кошторису Верховної Ради України у  першому кварталі 2018 року.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. вніс пропозицію, зважаючи на те, що народні депутати України – члени Комітету мали нагоду заздалегідь ознайомитись із звітом Управління справами та проаналізувати його, не заслуховувати інформацію, а перейти до запитань-відповідей щодо поданої у звіті інформації.

Інших пропозицій та застережень не надходило (стенограма додається).

 

З 15 год. 09 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету Кишкар П.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 7 (сім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

На запитання, поставлені народними депутатами України – членами Комітету Пинзеником П.В., Єфремовою І.О., Войцеховською С.М., Кишкарем П.М., Купрієнком О.В., відповідали перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Боднар П.О., начальник Управління адміністративними будинками Корнат В.В., в.о. директора ДП «Їдальня» Бобренко М.В. (стенограма додається).

 

З 15 год. 35 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету  Папієв М.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 8 (вісім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

З 15 год. 37 хв. у засіданні Комітету бере участь народний депутат України  Власенко С.В., запрошений на засідання Комітету для розгляду другого питання  порядку денного засідання Комітету.

 

В обговоренні звіту Управління справами взяли участь народні депутати України – члени Комітету Купрієнко О.В., Кишкар П.М., Пинзеник П.В., Войцеховська С.М., Єфремова І.О., Данілін В.Ю. (стенограма додається).

 

З 16 год. 01 хв. у засіданні Комітету не бере участь голова підкомітету  Папієв М.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 7 (сім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: «за» -  7   (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Інформацію Комітету про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про виконання кошторису Верховної Ради України в першому кварталі   2018 року взяти до відома.

2. Звернути увагу Управління справами Апарату Верховної Ради України на необхідність:

- виконання договірних зобов’язань, що виникають з іншими суб’єктами господарювання на етапі виконання робіт, надання послуг за рахунок як видатків споживання, так і видатків розвитку;

- здійснення контролю за діяльністю підпорядкованих Управлінню справами Апарату Верховної Ради України підрозділів, підприємств, що фінансуються за рахунок бюджетних призначень, передбачених кошторисом Верховної Ради України та використовують майно, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, для  отримання прибутку;

- своєчасного виконання робіт за рахунок видатків розвитку кошторису Верховної Ради України.

3. Інформацію та рішення Комітету надіслати Управлінню справами Апарату Верховної Ради України для організації виконання та врахування в роботі.

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення законодавчого процесу)», внесений народним депутатом України  Власенком С.В. (реєстр.  № 3401 від 03.11.2015). 

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. дав слово народному депутату України Власенку С.В., автору законопроекту, для обґрунтування необхідності внесення зазначеної законодавчої ініціативи (стенограма додається).

 

З 16 год. 13 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету Папієв М.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 8 (вісім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

В обговоренні питання порядку денного взяли участь народні депутати України – члени Комітету: Купрієнко О.В., Пинзеник П.В., Кишкар П.М., Папієв М.М., Арешонков В.Ю. (стенограма додається).

 

Під час обговорення проекту висновку на законопроект та проекту рішення Комітету перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. вніс пропозицію під час розгляду зазначеного проекту закону на пленарному засіданні Верховної Ради України наполягати на його розгляді за повною процедурою обговорення, передбаченою статтею 32 Регламенту Верховної Ради України (стенограма додається).

Також заступник голови Комітету Арешонков В.Ю. висловив думку про необхідність внесення комплексних змін до Регламенту Верховної Ради України щодо законодавчої процедури, нагальність яких випливає із практики застосування чинних положень Регламенту Верховної Ради України, та запропонувати керівникам усіх депутатських фракцій та груп підтримати таку ініціативу (стенограма додається).

 

Голосували: «за» -  8   (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок Комітету на проект Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення законодавчого процесу)», внесений народним депутатом України Власенком С.В. (реєстр.   № 3401).

2. Рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до пункту 3 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України, за наслідками розгляду законопроекту в першому читанні повернути його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. 

3.  Співдоповідачем від Комітету при розгляді питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника Голови Комітету.

 

3. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету   Пинзеника П.В. про питання нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України керівника секретаріату Комітету Нехоци Марії Василівни

 

Голосували: «за» - 8  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Підтримати пропозицію про звернення з клопотанням про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України керівника секретаріату Комітету Нехоци Марії Василівни.

2. Звернутись до першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України Боднара П.О. з клопотанням внести подання до Кабінету Міністрів України про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України керівника секретаріату Комітету Нехоци Марії Василівни.

 

З 16 год. 26 хв. у засіданні Комітету бере участь секретар Комітету  Лубінець Д.В. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 9 (дев’ять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

4. Різне.

Народні депутати України – члени Комітету обмінялись думками щодо питання організації роботи Верховної Ради України та покращення Апаратом Верховної Ради України роботи по забезпеченню діяльності народних депутатів України та працівників Апарату Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший заступник 

голови Комітету                                                                        П.В.ПИНЗЕНИК

 

 

Секретар  Комітету                                                                   Д.В.ЛУБІНЕЦЬ