Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
19 лютого 17:10
Засідання Комітету докладніше
19 лютого 12:01
Увага! Зміни у часі проведення засідання докладніше
14 лютого 09:02
Вітання Вітання з Днем народження народного депутата України, члена Комітету СИНЮТКУ Олега Михайловича
докладніше
27 січня 11:35
З В І Т про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року) докладніше
24 вересня 17:27
Прийом громадян докладніше
03 липня 16:28
Прийом громадян докладніше
04 квітня 14:02
Сьогодні 4 квітня 2019 року в Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України відбулося восьме чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу. докладніше
25 березня 16:36
Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

22 березня 2018, 16:46

14 березня 2018 року (Протокол № 109)

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З  ПИТАНЬ  РЕГЛАМЕНТУ
   ТА  ОРГАНІЗАЦІЇ  РОБОТИ  ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ

 

 

 

 

                                                                                        109

 

                                                                           14       березня         18                                                             

 

                                                                                            вул. Банкова, 6-8 

                                                                                       к. 418 (зал засідань)

15 год. 00 хв. 

                                          

Головує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

Присутні члени Комітету: Арешонков В.Ю., Купрієнко О.В., Лубінець Д.В.,   Войцеховська С.М.,  Єфремова І.О.,  Кишкар П.М. (з 15 год. 16 хв.),  Папієв М.М. (з 16 год. 04 хв.), Данілін В.Ю.

 

Відсутні члени Комітету: Бондар В.В.,  Шахов С.В.

 

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: керівник секретаріату Комітету Нехоца М.В., заступник керівника секретаріату Вауліна І.І., головні консультанти:  Кабанець Л.В., Кукла А.О., Меть Т.М., Моргун А.А., Нижник К.А.,  Олексійчук О.М., Попович Т.В., консультант Шаповалова К.С., інтерн   Пікапов В.С.

 

Присутні запрошені:

радник Голови Верховної Ради України Малик А.І.;

перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Боднар П.О.;

заступник керуючого справами – керівник відділу бухгалтерського обліку, фінансів та планування Управління справами Савкова Л.В.;

керівник Управління комп’ютеризованих систем Сидоренко О.О.;

директор ДП «Управління житловими будинками» Управління справами Красієнко В.В.;

начальник Управління адміністративними будинками Корнат В.В.;

директор ДП «Їдальня» Бобренко М.В.;

директор Автобази Назаренко О.П.

 

 

Присутні:

помічники-консультанти народних депутатів України Арешонкова В.Ю., Купрієнка О.В., Лубінця Д.В., Войцеховської С.М., Єфремової І.О., Папієва М.М.,  Пинзеника П.В.;

помічник-консультант  народного депутата України Вітка А.Л.

 

Присутні представники громадських організацій та ЗМІ:

 Чернуха Т., Врабель М. – Лабораторія Законодавчих Ініціатив,                     Майструк Ч., Головата К. – «Українські національні новини», Орищук Ф. – «Главком».

 

Ведеться стенограма

та аудіозапис засідання Комітету.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету                           Пинзеник П.В. запропонував народним депутатам України – членам Комітету розглянути проект порядку денного, який складається з шести основних питань та питання «Різне».

 

За прийняття порядку денного засідання Комітету «за основу» та «в цілому» без урахування пропозицій голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)", внесений народними депутатами України Войцеховською С.М., Іоновою М.М., Кондратюк О.К. та іншими  (реєстр. № 7283 від 10.11.2017). 

         Інформує: голова підкомітету Войцеховська С.М.

 

2. Про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)", внесений народними депутатами України Войцеховською С.М., Іоновою М.М., Кондратюк О.К., Геращенко І.В.   (реєстр.  № 7284 від 10.11.2017). 

Інформує: голова підкомітету Войцеховська С.М.

 

3. Про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розподілу посад у комітетах Верховної Ради України за принципом д'Ондта", внесений народними депутатами України Парубієм А.В., Герасимовим А.В., Бурбаком М.Ю. та іншими (реєстр. № 7550 від 05.02.2018). 

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

4. Про проект Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи щодо вивчення причин масового звільнення працівників патрульної поліції за власним бажанням та заслуховування звіту керівника Національної поліції України Князєва С.М.", внесений народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 8034 від 12.02.2018). 

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

5. Про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо вдосконалення правового регулювання процедури припинення та скасування режиму воєнного стану, внесений народним депутатом України Бубликом Ю.В. (реєстр. № 7456 від 27.12.2017). 

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

6. Про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо використання коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" на фінансування діяльності Верховної Ради України.

Інформують: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.,

   перший заступник Керівника Апарату - керуючий справами

   Боднар  П.О.;

   заступник керуючого справами – керівник відділу  

   бухгалтерського обліку, фінансів та планування

   Управління справами Савкова Л.В.

 

7. Різне

 

1, 2. СЛУХАЛИ: Інформацію голови підкомітету Войцеховської С.М.  про проекти законів України "Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)", внесений народними депутатами України   Войцеховською С.М., Іоновою М.М., Кондратюк О.К. та іншими  (реєстр. № 7283 від 10.11.2017), та "Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)", внесений народними депутатами України Войцеховською С.М., Іоновою М.М., Кондратюк О.К., Геращенко І.В. (реєстр. № 7284 від 10.11.2017).    

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету дав слово одному з ініціаторів внесення законопроектів  (реєстр. № 7283 та № 7284) народному депутату України – голові підкомітету Войцеховській С.М. для обґрунтування необхідності внесення цих законопроектів (стенограма додається). 

 

З 15 год. 16 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету  Кишкар П.М. Загальна кількість присутніх на засіданні Комітету – 8 (вісім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

В обговоренні питання порядку денного взяли участь народні депутати України - члени Комітету: Арешонков В.Ю., Кишкар П.М., Єфремова І.О., Купрієнко О.В. (стенограма додається).

 

За клопотанням одного з ініціаторів внесення законопроектів  (реєстр.   № 7283 та № 7284) народного депутата України – голови підкомітету Войцеховської С.М. головуючий дав слово для виступу представникові громадської організації Лабораторія Законодавчих Ініціатив Чернусі Т. (стенограма додається).

 

Голосували: «за» - 8 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)" (реєстр. № 7283 від 10.11.2017) та прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного восьмої сесії.

 

Голосували: «за» - 8 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)" (реєстр. № 7284 від 10.11.2017) та прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного восьмої сесії.

 

 

3. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету   Пинзеника П.В. про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розподілу посад у комітетах Верховної Ради України за принципом д'Ондта", внесений народними депутатами України Парубієм А.В., Герасимовим А.В., Бурбаком М.Ю. та іншими (реєстр. № 7550 від 05.02.2018).

 

Голосували: «за» - 8 (прийнято одноголосно).

 

 

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розподілу посад у комітетах Верховної Ради України за принципом д'Ондта" (реєстр. № 7550 від 05.02.2018) та прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України.

 

 

4. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету   Пинзеника П.В. про проект Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи щодо вивчення причин масового звільнення працівників патрульної поліції за власним бажанням та заслуховування звіту керівника Національної поліції України Князєва С.М.", внесений народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 8034 від 12.02.2018).

 

Голосували: «за» - 8 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Висновок Комітету на проект Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи щодо вивчення причин масового звільнення працівників патрульної поліції за власним бажанням та заслуховування звіту керівника Національної поліції України Князєва С.М.", внесений народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 8034 від 12.02.2018).

2. Звернутися до Голови Верховної Ради України, відповідно до частини першої, пункту 2 частини другої статті 94 Регламенту Верховної Ради України, з пропозицією повернути зазначений проект Постанови (реєстр. № 8034) суб’єкту права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України. 

 

 

5. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету   Пинзеника П.В. про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо вдосконалення правового регулювання процедури припинення та скасування режиму воєнного стану, внесений народним депутатом України Бубликом Ю.В. (реєстр. № 7456 від 27.12.2017).

 

В обговоренні питання порядку денного взяли участь народні депутати України - члени Комітету: Кишкар П.М., Пинзеник П.В. (стенограма додається).

 

Голосували: «за» - 8 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Експертний висновок Комітету на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо вдосконалення правового регулювання процедури припинення та скасування режиму воєнного стану, внесений народним депутатом України Бубликом Ю.В. (реєстр. № 7456 від 27.12.2017), і прийняли рішення направити його Комітету з питань національної безпеки і оборони, який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду зазначеного проекту Закону.

 

 

6. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету   Пинзеника П.В. про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо використання коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" на фінансування діяльності Верховної Ради України.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. дав слово першому заступнику Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючому справами Боднару П.О., який, у свою чергу, повідомив, що доповідати зазначене питання буде заступник керуючого справами – керівник відділу бухгалтерського обліку, фінансів та планування Управління справами  Савкова Л.В. (стенограма додається).

 

В обговоренні взяли участь народні депутати України – члени Комітету: Пинзеник П.В., Войцеховська С.М., Єфремова І.О., Лубінець Д.В., Данілін В.Ю., Арешонков В.Ю., Кишкар П.М. (стенограма додається).

 

Також на питання, поставлені народними депутати України – членами Комітету Пинзеником П.В., Кишкарем П.М., Арешонковим В.Ю.,  Купрієнком О.В., Войцеховською С.М., Лубінцем Д.В., Єфремовою І.О., Даніліним В.Ю. відповідали перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Боднар П.О., заступник керуючого справами – керівник відділу бухгалтерського обліку, фінансів та планування Управління справами  Савкова Л.В., керівник Управління комп’ютеризованих систем Сидоренко О.О.  (стенограма додається). 

 

Крім того, відповіді на поставлені питання та коментарі щодо окремих розділів звіту Управління справами надали начальник Управління адміністративними будинками Корнат В.В., директор ДП «Управління житловими будинками» Управління справами Красієнко В.В., директор ДП «Їдальня» Бобренко М.В., директор Автобази Назаренко О.П. (стенограма додається).

 

З 16 год. 08 хв. участь у засіданні Комітету бере голова підкомітету  Папієв М.М. Загальна кількість присутніх – 9 (дев’ять) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. підсумував зауваження та пропозиції, висловлені народними депутатами України – членами Комітету під час обговорення звіту Управління справами Апарату Верховної Ради України та запропонував ухвалити рішення Комітету з цього питання, в якому врахувати зауваження, пропозиції та рекомендації Управлінню справами Апарату Верховної Ради України (стенограма додається).

 

З 16 год. 28 хв. участь у засіданні Комітету не бере голова підкомітету Кишкар П.М., а з 16 год. 32 хв. участь у засіданні Комітету не бере голова підкомітету Войцеховська С.М. Загальна кількість присутніх – 7 (сім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

 1. Інформацію Комітету про звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на фінансування діяльності Верховної Ради України взяти до відома.

2. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України:

- надавати Комітету до оголошення процедури закупівель інформацію щодо запланованих закупівель за рахунок видатків споживання та видатків розвитку кошторису Верховної Ради України на 2018 рік;

- надати Комітету інформацію щодо розподілу у розрізі кожної бюджетної програми видатків розвитку, передбачених кошторисом Верховної Ради України на 2018 рік, за кодами економічної класифікації видатків та за напрямами їх використання (об’єктами капітального ремонту, реставрації чи реконструкції тощо);

- здійснювати контроль щодо діяльності структурних підрозділів Управління справами Апарату Верховної Ради України, підприємств та установ, підпорядкованих Управлінню справами Апарату Верховної Ради України, та надавати Комітету інформацію про результати господарської діяльності від використання ними майна, що перебуває у віданні Апарату Верховної Ради України, разом із звітом про використання кошторису Верховної Ради України за відповідний період поточного бюджетного року.

3. Інформацію та рішення Комітету надіслати Управлінню справами Апарату Верховної Ради України для організації виконання та врахування в роботі.

 

 

 

 

9. Різне.

 

Народні депутати України – члени Комітету Арешонков В.Ю., Лубінець Д.В., Купрієнко О.В. обмінялись думками щодо  звернення від Комітету  з листом до керівників депутатських фракцій (депутатських груп) стосовно дотримання народними депутатами України етики поведінки, зокрема, щодо фактів розповсюдження окремими народними депутатами України у залі засідань Верховної Ради України матеріалів, які не стосуються безпосередньо законотворчої роботи парламентарів, а також щодо вжиття заходів для унеможливлення додаткового протистояння між народними депутатами України. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший заступник 

голови Комітету                                                                        П.В.ПИНЗЕНИК

 

 

Секретар  Комітету                                                                   Д.В.ЛУБІНЕЦЬ