Головна > Документи > Протоколи засідань Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
08 липня 12:34
Засідання Комітету 8 липня 2020 року (у режимі відеоконференції) докладніше
01 липня 17:01
Засідання Комітету 1 липня 2020 року докладніше
21 червня 09:06
Вітання Вітання з Днем народження головного консультанта секретаріату Комітету КУКЛУ Аліну Олександрівну
докладніше
27 січня 11:35
З В І Т про роботу Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України за період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року) докладніше
24 вересня 17:27
Прийом громадян докладніше
25 березня 16:36
Відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу докладніше
29 січня 09:08
Cемінар «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування» Програма семінару «Парламентська служба: принципи та особливості функціонування», який заплановано на 30.01.2019 за адресою: вул. Банкова, 6-8, кім 418 о 11:00 докладніше
21 грудня 16:37
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету

28 грудня 2016, 09:55

21 грудня 2016 року (Протокол № 68)

 

 

 

КОМІТЕТ  З  ПИТАНЬ  РЕГЛАМЕНТУ
   ТА  ОРГАНІЗАЦІЇ  РОБОТИ  ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ

 

 

 

 

                                                                              Протокол № 68

 

                                                                           21         грудня           16

                                                            

                                                                                            вул. Банкова, 6-8

                                                                                       кімн. 418,  о 15 год. 00 хв. 

 

                                             

Головує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

Присутні члени Комітету: Арешонков В.Ю., Лубінець Д.В.,  Єфремова І.О. (з 16 год. 35 хв.), Войцеховська С.М., Кишкар П.М. (16 год. 30 хв.), Папієв М.М.

Відсутні члени Комітету: Бондар В.В., Купрієнко О.В.              

 

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: завідувач секретаріату Нехоца М.В., головні консультанти: Кабанець Л.В., Меть Т.М., Нижник К.А., Олексійчук О.М., Поліщук І.В.

 

Присутні запрошені:

Боднар П.О. – перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами;

Шевчук М.М. – заступник Керівника Апарату Верховної Ради України;

Крилова І.І. – заступник керуючого справами Апарату Верховної Ради України;

Драбков Д.М. – перший заступник начальника Управління адміністративними будинками;

Гермашенко О.А. – директор ДП «Їдальня».

 

Присутні:

Сергійчук В.М. – завідувач відділу юридичного забезпечення Управління справами;

Денисов А.С. – радник заступника Керівника Апарату Верховної Ради України Шевчука М.М.;

помічники-консультанти народних депутатів України – членів Комітету Арешонкова В.Ю., Войцеховської С.М., Єфремової І.О., Лубінця Д.В., Папієва М.М., Пинзеника П.В.

 

Ведеться стенограма та аудіозапис засідання.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. поінформував народних депутатів України – членів Комітету про присутніх запрошених на засіданні Комітету та запропонував розглянути проект порядку денного, який складається з восьми основних питань та питання «Різне».

Інших пропозицій не надходило.

        

За прийняття порядку денного засідання Комітету «за основу» та «в цілому» голосували: «за» - 5 (прийнято одноголосно).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про окремі питання забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Інформують: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.,

                      секретар Комітету Лубінець Д.В.,

                      голова підкомітету Єфремова І.О.

 

2. Про заяву народного депутата України Семенухи Р.С. про обрання його членом Комітету з питань бюджету.

Інформують: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.,

                     голова підкомітету Кишкар П.М.

 

3. Про проект Закону України "Про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо тимчасового призупинення недоторканності всіх народних депутатів", внесений народним депутатом України Рабіновичем В.З. (реєстр. № 4016а від 15.07.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

4. Про розгляд листа народного депутата України Дроздика О.В. до Голови Верховної Ради України  щодо відповідності оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати та підвищення розміру галузевої мінімальної заробітної плати для робітників (працівників) в окремих експортних галузях промисловості України", внесеного народними депутатами України Добродомовим Д.Є., Матківським Б.М., Мусієм О.С., Антонищаком А.Ф.  (реєстр. № 5158 від 22.09.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

 5. Про проект Закону України "Про Конституційний Суд України", внесений народними депутатами України Алєксєєвим С.О., Агафоновою Н.В. та іншими (реєстр. № 5336-1 від 17.11.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

6. Про проект Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи з питань розслідування обставин формування платіжних квитанцій на оплату послуг з центрального опалення і водопостачання із завищеними сумами", внесений народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 5407 від 17.11.2016).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

7. Про проект календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2017 року).

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

8. Проект розкладу засідань Комітету в січні 2017 року.

Інформує: перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В.

 

9. Різне

 

1. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про окремі питання забезпечення діяльності Верховної Ради України.

 

Народні депутати України – члени Комітету Папієв М.М., Пинзеник П.В., Арешонков В.Ю., Войцеховська С.М., Лубінець Д.В. поставили низку запитань першому заступнику Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючому справами Боднару П.О. щодо ситуації навколо не реєстрації Апаратом Верховної Ради України проекту Постанови Верховної Ради України «Про фінансове забезпечення діяльності Верховної Ради України», який відповідно до положень статей 90–92 Регламенту Верховної Ради України згідно з поданням Комітету від 20.12.2016 вих. № 04-31/231(310658) надано Апарату Верховної Ради України для забезпечення реєстрації та його подальшого розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України 20-21 грудня ц.р. під час прийняття у другому читанні проекту закону про Державний бюджет України на 2017 рік, як це передбачено частиною четвертою статті 7 Регламенту  Верховної Ради України, та обговорили надані ним відповіді (стенограма додається).

 

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про вихід Верховної Ради України із засновників редакції журналу Верховної Ради України «Віче» на запитання народних депутатів України – членів Комітету відповіли заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Шевчук М.М. та завідувач відділу юридичного забезпечення Управління справами Апарату Верховної Ради України Сергійчук В.М. (стенограма додається).

 

В обговоренні наданої інформації взяли участь народні депутати України – члени Комітету: Пинзеник П.В., Папієв М.М., Войцеховська С.М., Лубінець Д.В. (стенограма додається).

 

З 16 год. 30 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету Кишкар П.М., а з 16 год. 35 хв. у засіданні Комітету бере участь голова підкомітету Єфремова І.О., загальна кількість присутніх –  7 (сім) народних депутатів України – членів Комітету.

 

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Пинзеник П.В. також надав слово для інформування про стан виконання рішень Комітету, прийнятих на минулих засіданнях Комітету, зокрема, заступнику керуючого справами Апарату Верховної Ради України Криловій І.І. - щодо стану використання у 2016 році видатків розвитку, а також стану виконання робіт з реконструкції системи тепло-холодопостачання в адміністративних будинках Верховної Ради України по вулиці Шовковичній, 2 та по вулиці Шовковичній, 4, та директору ДП «Їдальня» Гермашенку О.А. - щодо врегулювання питання господарських відносин між структурними підрозділами Управління справами Апарату Верховної Ради України, та для заслуховування пропозицій щодо покращення роботи цих структурних підрозділів у наступному році (стенограма додається).

 

В обговоренні наданої інформації взяли участь народні депутати України – члени Комітету: Войцеховська С.М., Єфремова І.О., Пинзеник П.В. (стенограма додається).

 

Також народні депутати України – члени Комітету Єфремова І.О.,    Пинзеник П.В., Арешонков В.Ю., Лубінець Д.В. звернулись до першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами Боднара П.О. із запитанням щодо порушеного на Погоджувальній раді 19 грудня ц.р. питання організації роботи Автобази Верховної Ради України (стенограма додається).

 

За результатами обговорення окремих питань забезпечення діяльності Верховної Ради України головою підкомітету Папієвим М.М. було внесено пропозицію до проекту рішення Комітету з цього питання, яка була одностайно підтримана членами Комітету, зокрема, звернутися до Апарату Верховної Ради України із зверненням Комітету (відповідь на яке має надаватися з врахування вимог, передбачених статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України»), а саме:

щодо надання пояснення причин, з яких було унеможливлено розгляд та прийняття Верховною Радою України проекту Постанови Верховної Ради України «Про фінансове забезпечення діяльності Верховної Ради України» під час прийняття проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»
(реєстр. № 5000 – доопрацьований від 03.11.2016) у другому читанні;

щодо необхідності надання Управлінням справами Апарату Верховної Ради України інформації щодо причин додаткового навантаження на фонд оплати праці в розрізі бюджетної програми 0111020 «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України», що призвело до неможливості виконання окремих положень Закону України «Про державну службу», Положення про преміювання, порядку застосування стимулюючих виплат державним службовцям Апарату Верховної Ради України.

Також народними депутатами України – членами Комітету   Войцеховською С.М., Єфремовою І.О., Пинзеником П.В., Арешонковим В.Ю., Лубінцем Д.В. було запропоновано передбачити в інформації Комітету із зазначеного питання звернутись до першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами Боднара П.О. з пропозицією надати письмові пояснення з питань, порушених на цьому та минулих засіданнях Комітету, відповіді на які або не отримано, або є неповними та необґрунтованими, з додатком переліку таких питань  (стенограма додається).

 

Крім того, було наголошено  на  необхідності звернутись від Комітету до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. із зверненням про надання ним інформації, в межах повноважень, визначених пунктами 20, 25 частини першої статті 78 Регламенту Верховної Ради України, стосовно того, чому не забезпечено розгляд Верховною Радою України проекту Постанови Верховної Ради України про фінансове забезпечення Верховної Ради України під час розгляду в другому читанні проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» і на яких правових підставах Апарат Верховної Ради України здійснює оплату праці народних депутатів України з 1 травня 2016 року і як планує здійснювати нарахування заробітної плати народним депутатам України у 2017 році. 

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Звернутися до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та до Апарату Верховної Ради України із зверненнями Комітету з питань, що додаються.

2. Інформацію Комітету про окремі питання забезпечення діяльності Верховної Ради України взяти до відома та направити Управлінню справами Апарату Верховної Ради України для врахування в роботі і організації виконання.

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про заяву народного депутата України – члена депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Семенухи Р.С. про обрання його членом Комітету з питань бюджету, увільнивши від обов’язків члена Комітету з питань інформатизації та зв’язку.

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Підтримати заяву народного депутата України Семенухи Р.С.  і, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести народними депутатами України – членами Комітету на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» та рекомендувати Верховній Раді України прийняти його в цілому.

2. Доповідачем від Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України визначити першого заступника голови Комітету.

 

3. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Закону України "Про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо тимчасового призупинення недоторканності всіх народних депутатів", внесений народним депутатом України Рабіновичем В.З. (реєстр. № 4016а від 15.07.2016).

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Ухвалити висновок Комітету на проект Закону України «Про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо тимчасового призупинення недоторканності всіх народних депутатів», внесений народним депутатом України  Рабіновичем В.З. (реєстр. № 4016а). 

2. Звернутись до Голови Верховної Ради України,  згідно з вимогами пункту  2 частини другої статті 94 Регламенту Верховної Ради України, з пропозицією повернути проект Закону України (реєстр. № 4016а) суб’єкту  права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії Верховної Ради України восьмого скликання та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

 

4. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про розгляд листа народного депутата України Дроздика О.В. до Голови Верховної Ради України  щодо відповідності оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати та підвищення розміру галузевої мінімальної заробітної плати для робітників (працівників) в окремих експортних галузях промисловості України", внесеного народними депутатами України Добродомовим Д.Є., Матківським Б.М., Мусієм О.С., Антонищаком А.Ф.  (реєстр. № 5158 від 22.09.2016).

 

Голосували: «за» - 7  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок Комітету на проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати та підвищення розміру галузевої мінімальної заробітної плати для робітників (працівників) в окремих експортних галузях промисловості України», внесений народними депутатами України Добродомовим Д.Є.,  Матківським Б.М., Мусієм О.С., Антонищаком А.Ф.  (реєстр. № 5158), та направити його Голові Верховної Ради України Парубію А.В., народному депутату України Дроздику О.В. та Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду зазначеного проекту Закону.

 

5. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Закону України "Про Конституційний Суд України", внесений народними депутатами України Алєксєєвим С.О., Агафоновою Н.В. та іншими (реєстр. № 5336-1 від 17.11.2016).

 

Голосували: «за» - 7  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок на відповідність оформлення та реєстрації проекту Закону України «Про Конституційний Суд України», внесеного народними депутатами України Алєксєєвим С.О та іншими (разом – 7 підписів), (реєстр. № 5336-1),  вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, і направити його Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя,  який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду зазначеного проекту Закону.

 

6. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи з питань розслідування обставин формування платіжних квитанцій на оплату послуг з центрального опалення і водопостачання із завищеними сумами", внесений народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 5407 від 17.11.2016).

 

Голосували: «за» - 7  (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Висновок на відповідність оформлення та реєстрації проекту Постанови Верховної Ради України "Про створення депутатської робочої групи з питань розслідування обставин формування платіжних квитанцій на оплату послуг з центрального опалення і водопостачання із завищеними сумами", внесеного народним депутатом України Капліним С.М. (реєстр. № 5407 від 17.11.2016), вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правових актів, і направити його до Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, який визначено головним з підготовки і попереднього розгляду цього проекту Постанови.

 

7. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про проект календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2017 року).

 

В обговоренні питання взяли участь народні депутати України – члени Комітету: Папієв М.М., Арешонков В.Ю., Лубінець Д.В., Войцеховська С.М., Єфремова І.О., Пинзеник П.В.. Кишкар П.М. (стенограма додається).

 

За результатами обговорення було підтримано пропозицію внести зміни до запропонованого на розгляд проекту календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання щодо роботи Верховної Ради України у липні 2017 року, а саме: тиждень з 10 по 14 липня передбачити для пленарних засідань Верховної Ради України, замість раніше запропонованого тижня роботи в комітетах, комісіях, фракціях і групах (стенограма додається).

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

1. Підтримати проект календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та, згідно з пунктом 1 частини першої статті 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», внести на розгляд Верховної Ради України народними депутатами України – членами Комітету проект Постанови Верховної Ради України «Про календарний план проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання».

2. Рекомендувати Верховній Раді України, відповідно до положень частини третьої статті 138 Регламенту Верховної Ради України, прийняти за основу та в цілому проект Постанови Верховної Ради України «Про календарний план проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання».

3. Доповідачем на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання визначити першого заступника голови Комітету.

 

8. СЛУХАЛИ: Інформацію першого заступника голови Комітету Пинзеника П.В. про розклад засідань Комітету у січні 2017 року.

 

Голосували: «за» - 7 (прийнято одноголосно).

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити розклад засідань Комітету у січні 2017 року (додається).

 

9.Різне.

Питань для розгляду та обговорення в «Різному» народними депутатами України – членами Комітету запропоновано не було.

 

 

 

 

Перший заступник 

голови Комітету                                                                        П.В.ПИНЗЕНИК

 

Секретар  Комітету                                                                   Д.В.ЛУБІНЕЦЬ